istanbul başkent üniversitesi hastanesinde doğum yapanlar ve epidüral normal doğum.

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve igenc tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : igenc
  1. igenc

igenc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba anneler ve anne adayları 2010 nisan annesi olacağım allah izin verirse ve Başkent üniversitesine gidiyorum. doktorum güldeniz hanım ve çok memnunum.. orda doğum yapan ve epidüral normal doğum yapan annelerden bilgi almak istiyorum..

2. 14 Ocak 2010
  3. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    slm cnm altunizadede olan hastaneyemi gidiyorsun ücretler nasıl bilgi verirmisin ssk geçiyormu

4. 10 Şubat 2010
  5. marilyn

marilyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben güldeniz hn.a gidiyorum 15 gün sonra apidural sezARYEN OLCAM KISMETSE,doktordan memnunum.fiyatlar ise 850-1300 arası dedi hastane,muayene 35 lira

Son düzenleme: 30 Temmuz 2010
  6. 28 Nisan 2010
  7. valley

valley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, ben de Güldeniz hanıma gitmeye başladım. Haftaya 2 li test için tekrar gideceğim. Güldeniz hanım sıcak samimi biri geldi bana. Umarım yanılmam...

Bu hastanede doğum deneyimleri olanlar paylaşabilirler mi?

8. 28 Ağustos 2010
  9. camce

camce Gamze Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Slm,
    Bende 13 haftalık hamileyim martta doğum yapıcam Güldeniz hn izinde olduğu için ilk randevumu Doç.Dr.Cem Murat Baykal dan almıştım ve eşimin de isteği üzerine ona devam ediyorum.Bir arkadaşım Güldeniz hanıma gidiyordu çok memnundu gerçi şuan bende memnunum ama yine insan memnun olan varmı diye merak ediyor muayene ücreti Güldeniz hanım 34TL Murat Bey 80TL yalnız bu hastanede galiba renkli ultrason yok ve ikili tarama testi sonucumu birhafta geçmesine rağmen hala alamadım dışarda yapılıyormuş test sonucunu almama 3 gün daha var

10. 13 Ocak 2011
  11. ivana

ivana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba başkent hastahanesinde doğum yapmaya nasıl karar verdiniz acaba? bende güldeniz hanıma gidiyorum ama hastane hakkında pek bilgim yok? siz uzun süredir devam ediyorsunuz sanırım. eğer bilgilendirirseniz çok sevinirim. hiçbir yerde başkent hastanesi ile ilgili bilgilendirme bulamıyorum. ve doğum yapmış olanlarada rastlamadım. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler...

12. 27 Ocak 2011
  13. camce

camce Gamze Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba,
    Bir arkadaşım bu hastanede doğum yaptı o zamanlar hamile değildim hamile olduğumda aklıma geldi ve araştırdım hastane temiz ilgileri güzeldi A sınıfı bir hastane olduğunu öğrendim fiyatlarda gayet uygundu normal doğum 800 sezeryan 1250 idi.Yeni doğan yoğun bakımlarının olduğunu söylemişlerdi.Güldeniz hanıma gidecektim izinde olduğu için Cem bey den randevu aldım ve ona devam ettim.Cem beyin Doç olmasından ötürü sezeryan doğum ücretini 2750 olacağını ve yeni doğan yoğun bakımlarının olmadığını hamileliğimin şu günlerinde öğrendim (36hafta) doktorumdan memnunum ama doğumumu nerde ve şekilde olduğuna doktorumla birlikte karar vereceğiz.

14. 8 Şubat 2011
  15. camce

camce Gamze Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba,
    Bugün son ve güncel bilgiyi hastaneden aldık..
    Hastanede Dç yada Uzm. farkı olmadan 1 Şubat 2011 itibariyle SGK'lılara doğum ücretleri NORMAL 1000 TL + 150/300 TL arası aşı/bakım ücreti, SEZARYEN 1500 TL + 150/300 TL civarı aşı/bakım ücreti alınıyormuş...(sanırım tepkiler çok artmıştı) Fiyat politikaları nedeniyle kafamız karışıktı artık netleştik kısmet olursa bu hastanede doğum yapacağız.
    Daha önce Dç. Dr. Cem Baykal'a muayene olanlar Uzman ile olan fiyat farkından dolayı doğum esnasında başka hastaneyi tercih edebiliyorlarmış artık bu ayrım ortadan kalkmışa benziyor.
    Son olarak Cem Bey'i rahatlıkla tavsiye ederiz, biz bugüne kadar çok memnun kaldık 37.haftadayım kısmet olursa doğum sonrasında yine yorumlarımı yaparım.:82:

16. 4 Mart 2011
  17. BERRAK.A

BERRAK.A Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu fiyatları okuyunca şaırdım ben daha dün aradım hastaneyi normal doğum 350 dediler. eğer keyfi sezeryan olunursa devlet karşılamıyormus ve 3000 liraymış eger heyet raporlu sezeryan olursa 400 lira..bu rakamlar sgk lılar için tabiiki.

18. 27 Kasım 2015
  19. suzzy54

suzzy54 Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    6
    Başkent Üniversitesi Altunizade'ye Güldeniz Hn.a gidiyorum. Doktor iyi bir kadın sıkı takip ediyor fakat hastanenin fiyat politikası sinir bozucu. Ben 21. haftadan beri oraya gidiyorum. Şuan 34. haftadayım. beni 1 hafta sonra kontrole çağırmak istedi doktorum ama özellikle 10 gün dolduktan sonraki günü belirtti. eğer 10 gün içinde tekrar kontrole çağırırsa ben muayene ücreti ödemeyeceğim. sırf ödemem için 10 gün içinde kontrole çağırmadı. ki muayene ücreti de 122 TL. Ben bankodan 10. gün içine denk gelen bir güne randevu istedim dolu olduğunu söyleyip ısrarla randevu vermediler. Banko da ki kızlara telefonla ulaşmak mümkün değil ve çok suratsızlar. ama bu saatten sonra doktor değiştirmek istemiyorum en azından Hastane temiz bir hastane diye devam edeceğim. Doğum tecrübelerimi de yazacağım. Normal doğum istiyorum sezeryana zorlamazlar umarım.