İstanbul Beylikdüzü Cıvarında Oturan Arkadaşlar Yardım!!!

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve muslukum tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : muslukum
  1. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm:arkadaşlar doktorumuz hamileymiş yeni farkettim ve bugün hastaneden aradılar rahatsızlandığı için doğum iznine çıkmış ve eylülde gelecekmiş.zaten bikaç doktora gitmiştik ve hiçbiri içime sinmemişti bu doktorumu çok sevmiştim.şimdi ne yapacağımı bilmiyorum!siz hangi hastaneye ve nereye götürüyorsunuz minik kuşlarınızı???:uhm:

2. 3 Şubat 2009
  3. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bir arkadaşım Doğan Hastanesinin doktorundan çok memnun kaldığını söyledi. Ben gitmedim ama o beğenmiş.

4. 3 Şubat 2009
  5. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben önce medicanaya götürdüm.oranın ücretleri çok yüksekti ve muayeneden memnun kalmadım.şimdi medilife gidiyorum.hem de ssk ile anlaşmalı.10 ytl ödüyorum.Dr Serdar Yeşinel.Çok ilgili bir dr.Kendi kzı da var 10 aylık.aşıları da saglık ocagında yaptırıyorum.kırac tarafında.orası da cok ilgili bir saglık ocagı.orda da ücretsiz aşı ve muayne yapıyorlar.

6. 4 Şubat 2009
  7. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım, bi araştırayım o zaman.a.s.

8. 4 Şubat 2009
  9. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende medicana ya götürmüştüm kızımı iyidir diye düşündüm ama bende sevmedim, içime sinmedi doktor. ok canım medilife olabilir, eşimde international a gidelim falan dedi, üff ne zor şey ne güzel alışmıştık...a.s.

10. 26 Şubat 2010
  11. HANDEOR

HANDEOR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    108
    slm
    bende kızımı önce doğan hastanesine götürdüm pek memnun kalmadım, medicana ya götürdüm memnun kalmadım, medilife Miktat Bey e götürüyorum ek gıda dönemine kadar gayet memnundum ama ek gıda olayında bal tuz yumurta akı hariç herşey deyip bana hiçbir yol göstermediği için biraz soğudum galiba en iyisi Serdar Bey

Bu arada sizlerde Beylikdüzü nde oturyosunuz galiba, bir organizasyon yapsak buluşsak migrosta falan bebişler içinde çok faydalı tabi bizler içinde :) Beylildüzü nde kış geçirmek çok zor bebekle soğuk diye eve tıkıldık kaldık, hep anne bebek birlikte gidilebilecek ve başka anne ve bebeklerin olduğu biyerler arıyorum en sonunda ben açcam öle biryer keşke daha önce yazsaymışım buraya ne dersiniz kızlar buluşmaya ?