İstanbul beylikdüzü Medicana Tüp Bebek Merkezi ve Dr Aysun Güney

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve hypnos_g tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : hypnos_g
  1. hypnos_g

hypnos_g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    martın 20 sinde randevum var. Bu merkezde tüp bebek tedavisi görmüş arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirm.

2. 4 Mart 2010
  3. dyd

dyd RABBİM SEN BİZİ KORU Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ben aşılama yaptırdım memnun kaldım

4. 5 Mart 2010
  5. Onur

Onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım öncelikle tedavin hayırlı olur ve ilk denemende meleğine kavuşman dileğiyle ben aysun hanımın hastasıyım 3 kez mikro yapıldı ve şuan 25 haftalık hamileyim ilkide tuttu kalbi durduğu için kürtaj oldum ikincide kimyasal gebelik yaşadım kısmetse artık meleğime kavuşmak için hafta sayıyorum ben hastaneden ve doktorumdan çok çok memnunum başarı oranlarınında iyi olduğunu biliyorum gerçi bizim işler biraz şans ve allahın taktiri en önemli faktörde bence moral sana bol şans diliyorum allah gönlüne göre versin

6. 11 Nisan 2011
  7. nergis_35

nergis_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu aralar tedavi için sık sık gitmekteyim medicanaya açıkçası çok memnunum gördüğüm ilgiden tabi bu noktada insanlara hep güler yüzlü yaklaşmamın da etkisi olduğunu düşünmekteym. eee pozitif insan pozitif karşılanır bu hayatta öyle değil mi hanımlar :) umarım sonuçlar da pozitif olur hem benim hem de bebişimin açısından