istanbul cerrahi hastanesi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve cananur tarafından 24 Ocak 2009 başlatılmıştır.

24 Ocak 2009
    Konu Sahibi : cananur
  1. cananur

cananur Elhamdülillahirabbilalemn Üye

Beğenildi:
    9
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bende tüp bebek düşünüyorum doktorum istanbul cerrahi de çalışıyormuş ve tabi banada orayı önerdi.Bu hastaneyi bilen ve tavsiye edebilecek var mı aranızda Cevaplarınız benim için çok önemli ve şimdiden teşekkür ederim.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Selam ve dua ile......................

2. 24 Ocak 2009
  3. h_l_c

h_l_c Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    bende hastane araştırıyorummm

4. 26 Ocak 2009
  5. cananur

cananur Elhamdülillahirabbilalemn Üye

Beğenildi:
    9
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar kimsecikler yazmamış bilen yok mu bu hastaneyi

6. 1 Şubat 2009
  7. neshe1976

neshe1976 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben ilk tüp bebek denememi orda yaptırdım.Gayet memnun kaldım.doktorum dışardandı,prof. dr Hasan Serdaroğlu'ydu.Şu an 2.5 aylık dünya güzeli bir kızım var.Allahım isteyen herkese nasip etsin.

8. 27 Şubat 2009
  9. dus

dus su akar yolunu bulur.... Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım tavsıye edıyorum ıns guzel haberlerını alırız kaydirigubbakcemile:ecrin_bebek: ben cok memnun kaldım

10. 4 Mart 2009
  11. cumboo

cumboo Hiç Keyfim Yok... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben ilk tedavimden malesef negatif sonuç aldım tabi şimdi nisan sonu mayıs başına kadar bi ara vermem gerekiyor ama şimdiden 2.tedavim için yer araştırmaya başladım malesef ilkinde hiç araştırmadan direk bir yere gittiğim için pişmanlığım var o yüzden iyice araştırıyorum neyse lafı uzatmadan 2 gün önce ist cerrahiye gittim 2 aile var tanıdığım orada ilk tedavilerinde ikizleri oldu dr sami cengizle görüştüm çok ilgili ve sempatik birisi üstelik tedavime başlamama daha zamanım olmasına rağmen hastalarını psikolojik olarak tedaviye hazırlatacak kadar ilgili hemde ücretsiz ben sanırım büyük ihtimalle oraya gidicem

12. 6 Mart 2009
  13. dus

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya benım doktorumda samı beydı gercekten tavsıye ederım ılk denemem basarısızlıkla sonuclandı ama hersey nasıp kısmet olduguna ınanıyorum eger tekrar denersem yıne oraya gıderım ben psıkolojık destek almadım ama cok pısman oldum sız mutlaka alın bıde hayırlı haberlerınızı beklıyorum allah yardımcınız olsunsengözlerimebaksanab

14. 6 Mart 2009
  15. cumboo

cumboo Hiç Keyfim Yok... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet psikolojik desteğin çok önemli olduğuna inanıyorum bende ilk tedavimde almadım ve malesef kendimi biraz yıprattım şimdi toparlanma zamanı.sami beyle ön görüşmeye gittiğimde hemen psikologla görüşmemi ve seanslara başlamamı istedi ve pazartesi günü ilk seansıma gidicem.daha 2. tedavim için zamanım var araştırıyorum o kadar tüp bebek merkezi varki insanın kafası karışıyor sami beyde bende iyi bir izlenim bıraktı.2 aile var tanıdığım onlarda sami beyde tedavi olan ve tavsiye ediyorlar.sende tavsiye ediyorsan oraya gitme ihtimalim kuvvetlenecek. bana ordaki deneyimlerinden bahsedermisin.ben ilk tedavimi anadolu yakasındaki eurofertilde yaptım ve oraya gitmekle büyük hata etmişim

16. 6 Mart 2009
  17. dus

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ılk deneyımımı samı cengız gıttım hemen asılama dedı esımde sperm hareketsızlıgı uardı bendede yumurta azlıgı nedenıyle hemen asılama yaptırdım olmadı 2 yaptırdık olmayınca dedık bu bızı bole cok yıpratıcak tup bebek deneyelım neyse 5 yumurta toplandı 2 tanesı dollendı.tranfer yapıldı 15 gun bekledım testı yaptırdık degerler dusuk cıktı fakat sami bey dedı yasın cok genc beklıyelım belkı buyur sonra tekrar test yaptırdım yukselmıstı fakat yıne ıstenılen gıbı degıldı sonuc neyse dustu.tekrar gıttım 2 ay beklettı sızınkı gıbı asılama yapıldı yıne negatıf cıktı cok kotu gunler gecırdım yenı yenı toparlanıyorum.ıns maddı yonden toparlanınca yıne yaptırıcam samı beye tavsıye edıyorum ablam da gıttı samı beye tup bebek yaptırdı onun su anda 4 yasında bır kızı uar. eurofertını bende basında cok duydum hakan ozornek galıba tavsıye etmıyomusunz

18. 7 Mart 2009
  19. dus

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bıde merak edıyorum sızın kac yumurtanız cıktı kacı dollendı ben cok panık yapıyorum az yumurtam oldugu ıcın gercı bır arkadasım anadolu saglık merkezınde yaptırdı yenı 18 yumurtası olmus bunlardan 5 tanesını almıs doktor 3 u transfer edıldı yuzde 80 gebelık beklenıyodu sonuc negatıf cıktı ınsanın moralı bozuluyo sonuna kadar gıdılıcek yapılıcak bı sey yok allah ınsallah yuzumuzu guldurur