İstanbul da iyi bir doktor arıyorum yardım lütfen..

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve madhu tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : madhu
  1. madhu

madhu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar burun ameliyatı olmuş olan ve şu an olmak için doktor araştıran kişilerden yardım istiyorum lütfen ben burdan bir çok doktor adı aldım ama çok kararsız kaldım kendim için değil eşim için araştırma yapıyorum şikayetleri yazıyım bana yardımcı olun lütfen : Kavga sırasında 2 kez burun kırılmış , burun ucunda aşağı doğru düşme var , nefes alamıyor , şekil bozukluğu var , burunda kırılma olduğu için kemikler yanaklara doğru kırılmalar inmiş ve burda kaynama olmuş çok iyi bir doktor arıyorum 2 kez ameliyat olma bi durum olmasını istemiyoruz artı tekrar ameliyat için para da vere bilicek durumumuz yok bir kez olsun tam olsun diyorum ama kısmet ne ise öyle olcak lütfen beni bilgilendirin. listeme şu doktorları aldım dr.veli aslan , dr.yakup avşar , dr.sadullah karın , dr.naci çelik başka önerisi olan varmı acaba lütfen acil cevap bekliyorum herkeze teşekkür ederim sevgiler...a.s.

2. 25 Mart 2010
  3. kustinoro

kustinoro Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bence emre ilhan

4. 25 Mart 2010
  5. cevoo

cevoo Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bence de Emre ılhan...Benim zorlu 3. ameliyatımı o gerçekleştirdi ve beni hayalimdeki buruna kavuşturdu...Keşke en başta ona olsaydım diyorum...

6. 25 Mart 2010
  7. tosy

tosy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence Fevzi Yavaş.

8. 25 Mart 2010
  9. madhu

madhu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim kızlar yaaa başka önerisi olan varmı acaba..

10. 25 Mart 2010
  11. Niki34

Niki34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben burnumu dr nazmi cihat barana yaptırdım hiç acı çekmedim yüzümde morluk şişlik olmadı ve sonuç güzel oldu yeni burnumu çok seviyorum gönül rahatlıgıyla size tavsiye ederim kendisi yeditepe üniversitesi hastanesinde çalışıyor.

12. 12 Nisan 2012
  13. euraosian

euraosian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm meraba senn mesajını gprunce çok mutlu oldum oıncelikle cnku bende nazmi barana olmak istiyorum burun esttetiği sendeki sorunlar neydi cnm ve neler yapıldı sonçdoğalmı tatmın ettimi seni bana neler tavsıye edersn cnm :)nmesajıma cvp verirsen çok sevinrm vede babası namık kemal le birlikte mi yaptılar

14. 5 Mayıs 2013
  15. hophopantiliop

hophopantiliop Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Emre Ilhan hangi fiyat araliginda bilen var mi?

16. 5 Mayıs 2013
  17. dg62

dg62 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    ben de kesinlikle emre ilhanı tavsiye ederim kardeşim annem de emre beye oldu çok memnunuz:) ilk ameliyatınızsa 7000 tl ama revizyonsa buruna göre değişiyor fiyatı.

18. 5 Mayıs 2013
  19. karazeytin

karazeytin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    179
    Ödül Puanları:
    153
    İlk ameliyatınız mı olacak? Ben ilk ameliyatımı devlette olmuştum üç kuruştan kaçalım dedik.durum malum.Emre ilhan ı tavsiye üzerine gittim ve ameliyatımın 16 günü olmasına rağmen yeni burnumu çok seviyorum.ilk ameliyat 7000 ama revizyon ameliyatlarında yüzyüze görüşmeniz gerekiyor. Dilerseniz muayenehanesini arayıp bilgi alabilirsiniz.