istanbul daki merkezler ve doktorlar memnuniyetleriniz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ESMERALDE_83 tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ESMERALDE_83
  1. ESMERALDE_83

ESMERALDE_83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba hanımlar;
    Bi dış gebelik geçirdim 4 sene önce ve hayatta kaldığım için şükrederek çıktım hastaneden.O dönem de pek önemsemedim.Şuan da bebek sahibi olmaya karar verdik.Ancak doktorum önce hsg ardından laparoskopi istedi.Laparoskopi ameliyatımı olalı 12 gün oldu ve ameliyattan sonra öğrendiğim tüplerimin tamamen kapalı olduğu ve ancak tüp bebekle anne olabileceğimi öğrendim.Sonucu tahmin edersiniz.yıkıldım.Şuan yardımlarınıza çok ihtiyacım var.Doktor ve hastene seçiminin çok önemli olduğunun farkındayım.Tecrübelerinize inanıyorum.Burada ki insanlardan daha iyi kim anlayabilir beni.kendimi aciz ve mutsuz hissediyorum.Ancak yalnız olmadığım fikri içimi rahatlatıyor.Önerilerinizi umutla bekliyorum.Allah hepimizin gönlüne göre versin dualarım bunun için....

2. 9 Ağustos 2010
  3. bengisu82

bengisu82 İki Cennet kuşunun annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Canım sana tavsiyem kendini en güvenbileceğin yere gitmen. Tüp bebek konusunda en iyi yer Prf. Yücel KARAMAN ve ekibi. Maddi açıdan biraz tuzlu ama çok iyi. Herşeyi araştırmadan tüp bebeğe başlamıyorlar.

4. 10 Ağustos 2010
  5. ESMERALDE_83

ESMERALDE_83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    108
    Teşekkür ederim siz tedavinin hangi aşamasındasınız?yücel bey brüksel tüp bebek merkezi direktörü değil mi?ücretleri yüksek demiştiniz tahmini ne kadar acaba?şimdiden teşekkürler....