Istanbul dr.dilek yağmur lütfen bilgi istiyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mersinli tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : mersinli
  1. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben 5 haftalık hamileyim ve bana bu dru tavsiye ettiler.anadolu yakasında.hastası olan veya tanıdıklarından giden varmı?beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

2. 11 Ocak 2010
  3. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar kimse bu dr hakkında bilgi sahibi değilmi?

4. 12 Ocak 2010
  5. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tanıyan 1 kişi yokmu?

6. 6 Şubat 2010
  7. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben tanıyorum tek kelimeyle süper bi doktor kendim 6. ayın bitimine kadar ona gittim maliyetten dolayı bırakmak zorunda kaldım kesinlikle öneririm zaten gittinmi sende bırakamıcan emin olabilirsin

8. 2 Mayıs 2011
  9. bumbur

bumbur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Dilek Yağmura gidiyorum.4 senedir beni o takip ediyor çok çok iyi bir doktor çok güzel ilgileniyor ve bilgilendiriyor güleryüzlü bir hanım
    4 tane çok erken düşüğüm oldu ve bütün istenmesi gereken takipleri ilk düşüğümde istedi gel git yaptırmadı sağolsun şimdi 5. hamileliğim ve doğumuma 7 hafta var kısmetse doğumumuda o yaptıracak.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim ona çokta memnun kaldım.İnsanın doktoruna güvenmesi çok önemli veDilek hanım olurolmadık durumlar için hastasını sezeryana sokan biri değilmş bunuda belirtmek isterim çünkü bu konu benim için çok önemliydi :)
    gidersen umarım sende beğenirsin.

10. 30 Mayıs 2011
  11. tanti

tanti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    113
    merhabalar bende o doktorun methini cokduydum cok rahatlatiyormus hastalarini bende bu hafta randevu alabilrsem gidecem ama kendisi sadece doktor unvaninami sahib yoksa operator docent profluk varmi cunku simdiye dek gittigim dort doktorda bana ameliyat dedi ben para dusunmeden birinin bana gercegi soylemesini istiyorum artik bosu bosuna ameliyat masasina yatmak istemiyorum dogrusu miyom ve yumurtalik ksitim var kendisi ameliyatlara giriyorum acaba internette sadece doktor olarak geciyorda