İstanbul Eminönü Balat Orahayım Hastanesini bilenler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gurbetteyim tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gurbetteyim
  1. gurbetteyim

gurbetteyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar öyle çok hastane araştırması yaptım ki artık başım döndü
    Hİç bir yerden tatmin olamadım. Normal doğum istiyorum ama astaneler maşallah hak getire. Her neyse nihayetinde tatmin edici cevapları bu hastaneden aldım ama sizlerin görüşlerine ihtiyacım var.
    Hastaneyi bilen varsa temizliği, doktorların yaklaşımı (Nevin hanımdan bahsettiler daha çok) normal doğuma yaklaşımları, bugüne kadar kaç doğum yaptırdıkları falan bilgi verirseniz sevinirim. Bu gisişle evde kendim doğuracağım ızımı :)

2. 1 Mart 2009
  3. palmina

palmina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bende hamıleyım o hastyaneye gıtmıyorum sımdı ama bı ara oraya gıtmıstım.muayene ve yara yakma ıslemı ıcın.nevın hanıma gıtmıstım.cok cok seker ve cok ılgılı bı bayan.benım su an gıtmeme sebebım tamamen ozel.yanı hastaneyle ılgılı degıl.ama sen gıdeceksen kesınlıkle tavsıye ederım.ama kesınlıkle nevın hanımı..

4. 9 Mart 2009
  5. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Halıcıoğlunda oturuyorum, evime yakın birçok özel ssk ve devlet hastanesi var ama ben hamile kalırsam kesinlikle Or Ahayim e giderim, teyzem orada doğum yaptıı, Nevin hanımdı doktoru, çok çok çokk memnun kaldı...

6. 9 Mart 2009
  7. sayes

sayes "ol " de olsun rabbim... Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    nevin hanım orta yaşlı bir bayan mı?ben genç doktorlara pek güvenmiyorum da:)) benim de evime çok yakın ben de edirnekapı da oturuyorum. Belki denerim...

8. 10 Mart 2009
  9. BURCUMCAN

BURCUMCAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bu hastanede doğum yapmayı düşünüyorum doğum fiyatlarını biliyormusunuz.