İstanbul Hakkında Yardım

Konusu 'Hemşerim memleket nire ?' forumundadır ve LazSu tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

16 Haziran 2009
    Konu Sahibi : LazSu
  1. LazSu

LazSu olRizeliSevGüzeli:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaa ben İstanbul'dan Siirt'te geçici bir süre olarak gelin geldim. 11 ay oldu geleli ama artık sıkıntıdan patlamak üzereyim. Çünkü ne uğraşabileceğim bi kurs var ne de doğru dürüst çalışabileceğim bi yer. Tek başıma dışarı çıkmamda pek hoş karşılanmıyor. Alış-veriş bile yapmak için eşimi beklemek zorunda kalıyorum. Evde otur otuurr nereye kadar ? ühühühü mafoldumben mafoldumben Allah'tan bu forumu keşfettim :enbuyukkk:

2. 16 Haziran 2009
  3. bugünlerde herkes aynı şeylerden şikayetçi.kk gir,zaten bütün bölümleri okumaktan vaktin kalmayacaktır sıkılmaya.

4. 16 Haziran 2009
  5. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım evet siirtte sokağa çıkmak için illa bi erkek olacak yanında beim eşimde siirtli tatile gittik kıyafetime varana kadara herşeyimi değişitirdiğim gittiğimde insana çok tuhaf bakıyorular

6. 16 Haziran 2009
  7. EU2

EU2 Guest

en güzeli kk da vakit geçirmen..başka yapıcak bişi yok ciddenkaydirigubbakcemile2
    ben istanbulda olduğum halde tüm gün evdeyim,sınavlar olmasa dışarıda çıkıcağım yok:ecrin_bebek:
    tek oyalanıcağın şey pc tatlıma.s
    yemek tarifleri keşfet,evde kendine cilt bakımı falan yap:bbo:yani oyalanmaya bak..

8. 16 Haziran 2009
  9. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim açtığım konuya bak baya bi fiki verdi arkadaşlar umarım sanada yardımcı olur:teselli:

10. 16 Haziran 2009
  11. sherin

sherin olur olur bal gibi olur Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet pc sıkılmanın en güzel ilacı helede kk gibi bir site varsa bunun yanında elişi yapabilirsin canım

12. 16 Haziran 2009
  13. esra.

esra. Sağlıkla gel bebeğim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yalnız değilsin canım. a.s.

14. 17 Haziran 2009
  15. Umutsuz35

Umutsuz35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım allah kolaylık ve sabır versin zor baska bir sehire gelin gitmek.birde üstelik istanbul gbi büyükbir şehirden siirte gitmek daha zor dur.Umarım en kısa zamanda alışırsın.Kafa dengi Komşuların varsa daha kolay olabilir.

16. 17 Haziran 2009
  17. LazSu

LazSu olRizeliSevGüzeli:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Vallaha hiiiiiççç kafa dengi arkadaşım da yok... Allah'tan 2 sene burdayım. Burda resmen asosyal oldum. Cidden Siirt''te gelin olmak çok zor. Milletin kızı eli iş te gözü oynaşta bişe demezler ama ben gelin olarak tek başıma çarşıya çıksam laf olur. Ne saçmaaa yaa. Bi de muhafazakarım diyorlar daha da deli oluyorum. En basitinden İst' deyken hep spor giyinirdim ama burda gelin spor giyinmez falan filan ama artık 11 aydan sonra kendi istediklerimi yapıyorum kimseyi takmıyorum.. Sosyal hayatımı geri istiyooooooooooooooooooooommm Yorumlarınız için sağolunnn arkidişler...:
    :enbuyukkk:::enbuyukkk::enbuyukkk:

18. 18 Haziran 2009
  19. menevse89

menevse89 daha olgun daha kırgın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allahtan ki 2 yılmış ayy sanki yerinde olan benmişim gibi rahatladım:)) oralarda yaşamaya alışık olmayan biri için zor olur yani o açıdan Takma tabi ya 2 yıl geçmez öle Sen takmazsan vazgeçerler uğraşmaktan belkide:)