istanbul özel medipol hastanesinde dogum yapan yada yapacak olan varmı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve thanderc tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : thanderc
  1. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar istanbul özel medipol hastanesinde dogum yapan yada yapmış olan varmı aranızda? Hemşireler bebek bakımıyla hastanede kaldıgınız süre boyunca ilgileniyolarmı acaba?:KK46:

2. 19 Şubat 2009
  3. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben orda doğum yaptım erken doğum oldu çok güzel bi hastane çok iyi ilgileniyolar yoğun bakım ünitesinde 35 gün kaldı oğlum ve çok güzel ilgilendiler.

4. 20 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

ben orda yapcam inş 1 yıldan fazladırda o hastaneye gidiyorum doktorumdan memnunum ama hastaneden asla değil çok maddiyata dayalı herşey medipol ayarında olan diger özel hastaneler daha uygunken medipol soyuyor adamı resmen ama mecburum ben doktorumu asla değiştiremem çok iyi bi doktor çünkü ama hastane temiz bakımlı erken doğumdada en iyi hastanelerden biri seçilmiş

6. 21 Şubat 2009
  7. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bende orda yapacam inşallah doğumumu.doktorumda hastanede çok iyi ve temiz. orda doğum yapan birçok tanıdığım memnun kaldılar.biz ayakta tedaviler içinde oraya gidiyoruz ve doktorlar hemşireler hepsi güleryüzlü ve ilgililer.çağrı merkezi bile çok ilgili. fiyat anlamında da garip bir duruma rastlamadım şimdiye kadar. hatta önceki hastanemden her anlamda daha iyi.

8. 21 Şubat 2009
  9. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    doktorun kim canım senin? benim sema hanım. acaba bebekle hastanede kaldıgın sürece hemşireler ilgileniomu mesela alt değiştirme konusunda yardımcı olurlarmı ki? benim yanımda eşim kalıcak ama alt temizliği bebek bakımı falan zorlanır diye düşünüyorum:CüvCüv:

10. 23 Şubat 2009
  11. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    benim doktorum leyla hanım canım. çok iyi bi doktor. başı o kadar kalabalık ama yinede çok ilgili. sema hanımı da çok kişiden duyuyorum. gidenler hep memnunlar.
    bebeğe zaten hep hemşireler bakıyo. altını falan onlar değiştiriyolar size bırakmazlar. bebeğin hemşiresi ayrı anneninki ayrı oluyomuş. hatta bildiğim kadarıyla yıkamayı bile gösteriyolar aileye. bi kere göstererek yıkıyolarmış bebeği sizin yanınızda. hastanede kaldımız süre bi sorun yok yani eve gidince başlıyo hayat kaydirigubbakcemile3

12. 24 Şubat 2009
  13. PamukEfem

PamukEfem Annesinin Efesi.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende medipole gidiyorum evimin çok yakınında zaten doktorumdanda hastanedende çok memnunum inşallah orada yapmak istiyorum doğumumuda...

14. 24 Şubat 2009
  15. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    2 ocakta orda doğum yaptım herşey çok güzeldi gayet memnun kaldım fiyatlar çokda uçuk değil.çalışanlar güleryüzlü.

16. 14 Mayıs 2009
  17. esrako

esrako HOSGELDİN KIZIM Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    merhabalar bende medikal park a gidiyordum su an 6,5 aylık hamileyim ve haziran basında medipol hakan bey den randevu aldım insalah ilk kez hastaneye gideceğim ve dogumu mu da orda yapmayı planlıyorum. umarım memnun kalırım

18. 28 Mayıs 2009
  19. tulay24

tulay24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar bende medipolde doğum yapmayı düşünüyorum dr.um dışardan gelicek hastanenın bebek bakımı ve erken doğum için çok iyi olduğunu duydum ayrıca bebeklerle ılgılenmeleride çok önemli medipolde doğum yapıp bebekleri küvezde kalan arkadaşlar ssk dan faydalanabildiniz mi?