İstanbul Sema Hastanesi Gülçin Hanım

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve deep__blue tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : deep__blue
  1. deep__blue

deep__blue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar selamlar,

Bütün bebek bekleyen anne adaylarına hayırlısı ile bebeklerine kavuşmaları duası ile a.s.

31+0 haftalık hamileyim, kontrollerime hamileliğimin başından beri Sema Hastanesinde Gülnihal Hanım'a gidiyordum. Önümüzdeki hafta kontrol amaçlı randevu almak için hastaneyi aradığımda Gülnihal hanım'ın gittiini öğrendim:sinifsinif:

Aradım, bu sezon çalışmayacağını söyledi. Ben de mecburen başka bir hastaneye kolay kolay alışamayacağım için aynı hastanede başka bir doktora gitmeye karar verdim. Sema hastanesinde Op. Dr. Ayşe Gülçin Demir Döven'e giden, hakkında birşeyler duymuş olanlar var mı acaba?

Cevaplarınızı bekliyorum yerimseniben

2. 22 Ocak 2010
  3. _KeLeBeK_

_KeLeBeK_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım.
    2007 yılında gitmişdim gülçin hanıma fakat aynı senin gibi son anda başka doktora gitmek zorunda kalmışdım. gülçin hanım doğum iznine ayrılmışdı. neslihan pakkal hanımla devam etmişdik.doğumumu gülçin hanım yapsın istedim ama nasip olmadı.kendisi çok iyidir tavsiye ederim.
    hayırlı doğumlar canım..

4. 22 Ocak 2010
  5. deep__blue

deep__blue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Evet canım gerçekten de çok zor alıştığın bir doktordan sonra başkasına alışmak ama nasip diyelim, vardır bunda da bir hayır boshayallersmile

İçim bir nebze olsun rahatladı canım, teşekkürler cevabın için.

Beterin beteri vardır derler ya, ablamın 4. doğumunda (4ü de sezeyandı) doktoru onu bıraktı tatile gitti, zavallım ameliyathanede gördü hangi doktorun doğumuna gireceğini.

Allah yar ve yardımcımız olsuna.s.

6. 28 Şubat 2010
  7. nesibenur

nesibenur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eylül 2009'da Sema Hastanesi'nde doğum yaptım, doktorum Gülçin Hanımdı. Hem Sema Hastanesi'nden hem de doktorum Gülçin Hanım'dan o kadar memnun kaldımki tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Bir kere hastane personeli güleryüzlü ve yardımsever. Gülçin Hanım da çok iyi bir doktor; o zor anlarımda kendisinin sakin ve saygılı tavrı beni son derece rahatlatmıştır. ınsanın doktoru hakkında emin olması, doktorunun işini bildiğini düşünmesi ne denli önemliymiş o zaman anlamıştım. Bir şerh düşmek istiyorum; memnuniyet kavramı görecelidir, karşılaşılan durumun insanda bıraktığı tesir beklenti ile alakalı bir meseledir. Bir kişinin beklediği bir özelliği bir kişide bulması onu başkalarının gözünde de "iyi" yapmayacağı gibi, tersi bir durum da "kötü" yapmamalıdır. Fakat halihazırda ifşa edilmiş genel kanı doğruya en yakın olandır diyerek hareket etme durumundayız. Allah yardımcımız olsun.

8. 5 Mart 2013
  9. chasez

chasez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim ablamda onun kontrolünde 1 ayı kaldı kısmetse sezeryan olacak 1.ci çocuğuda sezeryan olduğu için. şimdi bende ona gitmek istiyorum fakar gülçin hanımın güvenli ellerinde normal doğum yapanlar varsa burda benimle tecrübelerini paylaşabilir mi? artık doktorlar kolaylarına geldiği için veya hastaneye sezeryandan dolayı iyi para kazandırmak adına anne adaylarını hiç düşünmüyorlar o yüzden korkuyorum ve önerilerinize ihtiyacım var umarım yardımcı olan bir arkadaşım çıkar ve mutlu eder beni:KK46: