istanbul şişli dora hastenesi bi görün derimmm

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve z3yc3 tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : z3yc3
  1. z3yc3

z3yc3 ღ♥...ღ♥...ღ♥.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben dora hastanesine gidiyorum hastene yeni ve ilgi süper doktor Hakan Peker çok ilgili herşeyi en ayrıntısına kadar anlatıyor. en çok memnun kaldığım yanı ise detaylı ultrasonu var ve parmak sayısından tutunda bütün organlarına kadar aklınıza gelebilecek herşeyi inceliyor diğer doktorum 10 dk bakıp gönderiyordu ama Hakan bey yarım saatten aşağı bakmıyor ve bebeğimin butün organlarını banada gösteriyor ve ben bunun için ekstra para ödemiyorum ayrntılı ultrason içinde ekstra para ödemedim muayene ücreti 80 önce ssk ile anlaşmaları yoktu ama artık ssk ilede anlaşmaları başlamış tam olarak o ne kadar bilmiyorum özel sigortanız varsa anlaşmaları var. doktor önerisi arayan arkadaşlar için paylaşmak istedimmm....

Son düzenleme: 23 Nisan 2010
  2. 23 Nisan 2010
  3. z3yc3

z3yc3 ღ♥...ღ♥...ღ♥.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 1 hafta önce doğumumuda dorada yaptım doğumla ilğili endişelerim vardı ama hastaneden çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla kesinlikle doğumuda tavsiye ederim doktor öncelikle normal doğum yanlısı bende desteğiyle normal doğum yaptım. kesinlikle tavsiye ederimmmmm.....

4. 12 Temmuz 2010
  5. cinemine

cinemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba. Öncelikle bebeğin hayırlı olsun. Ben Kadıoğlunda Oğuzhan bey'e gidiyorum çok memnunum ama doğum yaptırmayacak buyüzden dora hastanesine gitmeyi düşünüyorum. doğumu epidural normal mi yaptın? doktor hep yanındamıydı ve ebe nasıldı, doğum kaça mâl oldu? cevaplarsan çok sevinirim.