Istanbul tüp bebek merkezi hakkında bilgisi olan varmı??tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve s&g tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : s&g
  1. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar istanbul tüp bebek merkezinde yaptıran varmı?? merkez hakkında bilgi verirmisiniz sonuçlarınız pozitif mi??tşk.

2. 27 Nisan 2009
  3. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum....

4. 27 Nisan 2009
  5. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
  6. 27 Nisan 2009
  7. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merahaba canım evet ben prda tüp bebek denedim pozitif sonucu aldım fakat 8 haftalıkken gelişimid urduğu için alındı bebeğim. aret beydi benim doktorum mükemmel bşir doktordur kendisi. en önemlisi çok iii yürekli bi insan...benim kusenimde orda tüp yaptırdı ve şuan 2izleri var. ben dondurulmuşlarımla orda devam edeceğim..

8. 27 Nisan 2009
  9. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok tşk ederim cnm verdiğin bilgiler için cnm sen ne zaman yaptırdın ilk denemeyi birde ne kadara yaptılar???

10. 27 Nisan 2009
  11. monnarosa

monnarosa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde dr ater kamardı çok iyi doktor hele ekipleri bambaşka çok ilgileniyorlar ama benim olmadı neden olmadı bilmiyorum ama sıfır çıktı değerim bugun çok ağladım akşama kadar ama dktorun sucu ne mevla hayırlı değilmiş vermedi hayırlı olduğu zaman vercek inşallah herhalde iki yıl daha tüp bebek yaptıramayız çünkü maddiyat çok zorladı bizi bittik madi olarak hayırlısı olsun önce pozitif ol kendini doktoruna teslim et ve önce mevlaya bağlan o herşeyi en iyi bilen verende o vermeyende o hayırlısı versin ne veririse ama evlat acısı içten içe insanı öyle kemiriyorki anlatamam dunyanın kanunu bu ne yapsak boş daha toparlıyamadım hala kendim bana dua edin emi

12. 28 Nisan 2009
  13. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim üzülme dediğin gibi verende allah alanda allah rabbim hayırlı evlatlar versin isteyen herkese bunda da vardır bi hayır hiç bi zaman umudunu kaybetme bellimi olur belki bebeğin bi mucize yapar sana kendiliğinden gelir inş.benim doktorumda aret bey olacak inş.hayırlısı olur benim problemim pkos dün görüştüm merkezle olumsuz bişiyin olmadığını söledi en zor hastalık ama en kolay hamile kalınan bi hastalık dedi inş.dediği gibi olur sizdeproblem neydi cnm bide t.bbek ücretini ne kadara yaptılar bilgi verirsen çok sevinirim ben şehir dışından gelicem baya bi masraflı olucak benim için hayırlısı olsun ne diyelim en yakın zamanda bizde bebeklerimize kavuşalım.

14. 29 Nisan 2009
  15. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başka yaptıran yokmu yaaa:çok üzgünüm:

16. 29 Nisan 2009
  17. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb canım bende ist tüp bebek merkezinde yaptırdım tuttu fakat gelişmedi düşürdüm,eltimde aynı yerde yaptırdı onunki gayet iyi iki aylık hamile şuan ikizlerini bekliyo,yani tavsiye edrim canım

18. 29 Nisan 2009
  19. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :ecrin_bebek:benneyaptımki:KK46:kaydirigubbakcemile5