İstanbul Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek denemesi yaptırmış arkadaşlar !!!

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve tupbaby tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : tupbaby
  1. tupbaby

tupbaby gelBEBEĞİMgönlümeGEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Arkadaşlar lütfen yaptırmış olanlar birşeyler yazsınlar benim için çok önemli :çok üzgünüm:

2. 21 Mayıs 2010
  3. mavi0

mavi0 rabbihebliminessalihin Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ben geçen yıl yaptırdım orda ama hiiiiç memnun kalmadım....girişteki bayanlar asık suratlı doktor ilgisiz...herşey sıradan sorununa yönelik bişey yok....yumrta toplamaya kadar bunkarı hiç takmadım ama yumurta toplamada ne olduysa ben çok kötü oldum....tansiyon 5e3 oldu..bayılmalar kusmalar ölüyom sandım...ve bende kansızlık çıktı...neden acaba...yumurta toplamada ne yaptılar bilmiyorum ama bir hata olduğu ortada...ve o kansızlıkla tutmadı tabii...tutmayınca da ne arayan oldu ne soran...bende 3. denemem için merkez araştırıyorum iki merkez arasında kaldım bakalım hakkımızda hayırlısı....yinede karar senin tabi rabbim ol dedikten sonra nerde olsa olur...

4. 21 Mayıs 2010
  5. tupbaby

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Çok sağol cnm bende Memorial düşünüyorum çok kararsızdım ama şimdi kararımı verdim ...
    Sen hangi merkezleri düşünüyorsun ??

6. 21 Mayıs 2010
  7. mavi0

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    memorial ve umut...hatta bugün memorialle öngörüşme yaptım...güzel geçti ilgililer yani bence..umutada giderim belki tam karar vermedim daha...rabbim hayırlı kararlar verdirsin bizlere...

8. 22 Mayıs 2010
  9. tupbaby

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Mavi nasıl geçti memorial da görüşmen .Bende Semra hn. randevu aldım.Önce hale hn. bakacak sonra Semra hn. bakacak dediler.Kaç dk. zaman ayırıyorlar ,ilgililer mi ??Off çok paniğim sen nezaman başlıyorsun tedaviye :)

10. 22 Mayıs 2010
  11. mavi0

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    beni bi tanıdık götürdü canım....öngörüşme yaptım...ama baya bi dinledi bizi müstecep bey sağolsun...daha öncekiler kısa protokol old. için bu kez uzun yaparız dedi...histereskopi ile bakcak sanırım rahime yapışıklık vs varmı diye...bu kez farklı ilaçlar kullanılcak dedi...ilgili bi doktor kendisi ama hale hanımı da çok iyi diye okudum forumlarda...bende onu isterdim aslında ama işte tanıdığımız müstecep beye götürdü bizi...müstecep beydende memnun kaldım çok ilgili sorunumu gerçekten anladı yanii...bilemiyorum ne yapacağımı şaşırdım bende maddiyat sorun olmasa memoriale düşünmeden giderdim...galiba borç morç yapıp gitcez yinede bakalım...haziranda başlıycaz uzun olursa...sen ne zaman yaptırcan belki karşılaşırız..

Son düzenleme: 22 Mayıs 2010
  12. 22 Mayıs 2010
  13. tupbaby

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Hayırlısı olsun cnm bende temmuzun ilk haftası başlayacağım .Bahçeci mi Memorial mı kafam çok karıştı.Sonuçta maddi manevi büyük bir yükün altına giiricez onun için düşünüyorum:KK43:( hangisi olsun diye ??

14. 5 Ağustos 2010
  15. YILDIZ1980

YILDIZ1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bende hiç memnun kalmadım. doktorları ilgisiz fabrikasyon bir yer. moldovyalı gibi olan şiveleri farklı hemşireler var. üstelik ben bir arkadaşımla 1 ay arayla tedaviye başladım.
    ne ilginçtirki, daha önce hiç döllenme problemimiz olmasına rağmen, ikimizinde döllenen yumurtası çıkmadı. laboratuvarı veya embriyologları çokk yetersiz. bunu aynı anda arkadaşımla 1 ay arayla tespit ettik. ne yazıkki.