İstanbul Türkiye Hastanesine giden varmı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mude8187 tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

17 Kasım 2009
    Konu Sahibi : mude8187
  1. mude8187

mude8187 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar İstanbul Okmeydanında Türkiye Hastanesine giden yada orda doğum yapan varmı.Ben orada doğum yapmayı düşünüyorum.Bu hastane hakkında bilgileriniz varsa paylaşalım lütfen......:teytey::teytey:a.s.

2. 17 Kasım 2009
  3. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    türkiye hastanesi hakkında wardı zaten bi topic cnm bnde türkiye hastanesinde düşünüyorum doğumu epidural doğumun ustası nezih bey o hastanede görew yapıyor bnde epidural normal doğum istiyorum yada normal doğum. iyi bir hastane olduğunu duydum peki sen kendi doktorunumu götüreceksin yoksa ordan rastgelen birinemi? bu arada ben 25 haftalığım senin ne kadar war doğuma?

4. 17 Kasım 2009
  5. mude8187

mude8187 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 33 haftalığım.Doktorum Ayşe Duman.Normal doğum düşünüyorum epidural istemiyorum.Normal doğum yapan pek duymadım.Genelde sezeryan yapılıyomuş.Erken ama doktorun doğumunla ilgili birşey söyledimi?

6. 17 Kasım 2009
  7. hasret0587

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benm doktrum biraz sezaryenci bi dr. herşey yolunda giderse normal olacak tabi. türkiye hastanesinden birine muayeneye başlamak istiyorum ki doğumumada o girsi iki ayrı para ödemek istemiorum yada olmazsa mecbur kendi drum girecek bilmiorum yani.. senin bebişin dönmüş olması gerelkio döndümü noramalmi seyrediyor gebeliğin? bir de memnunmusun ayşe dumandan bnde ona yada mehtap karaarslana gtmek istiyorum?

8. 17 Kasım 2009
  9. visnesuyu

visnesuyu Hamd olsun Ya Rabbim.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben geçen hafta nihal çakır a gitim
    kadın die hastanem bellei idi
    ama pek ilgilenmedi yerinden kalkmadı anlatmadı
    şunları yap bunları yaoma vs vs die
    aynı dönemdeki arkadaşlara burdan okudum farklı doktrolar bir sürü şey anlatmışlar
    Nihal hn bana hiç bişey anlatmadı
    üstelik keseyi görmek için çatala çıakrkende hiç rahat ettirmedi direk çıkardı gerildim ayagım kasıldı
    ve çok kısa gösterdi sonra yine bişey anlatmadı hiç bir şey demedi kese bu
    2 hafta sonra gel kalp atışalrını duyalım dedi
    benim ilk bebiş olucak allah izin verirse çok heyecanlıyımm
    böyle olammalıydı
    üstellik özelll para veriyorum yaniii
    tercih benim elimde
    bir daha gitmem o hanıma...
    Aynı hastanenin başka bir hanım dr una gidebilirim
    gerçi bu arar erkek dr düşünüyorum daha hassas davranıyorlar arkadaşlar

10. 17 Kasım 2009
  11. hasret0587

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bncede kesinlkle erkek dr lar daha hassas bnm ilk drum jinemed hastanesi ziya çebi idi çok ilgili bi dr.du. ama sgk anlaşmalarını bitrdiler we çok pahalı oldu o yüzden kaldım ortalarda haftalarca dr aradım hala da dewam ediyorıum:KK43: nihal we newra hanımı pek öwmüyorlar türkiye hastanesinde ama ayşe we mehtap hn iyiymiş bnde deneyeceğim ikisinden birini bakalım hayırlısı olsun.

12. 17 Kasım 2009
  13. Rady

Rady Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ayşe dumana giden arkadaşım.sen normal yolla mı hamile kaldın.yoksa tedaviyle mi

14. 18 Kasım 2009
  15. mude8187

mude8187 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Normal canım.Zaten 13 haftalıkken gitmeye başladım.Memnunum doktorumdan sadece bebişimin kilosonu boyunu felan öğrenemiyorum.Sadece gelişimine bakıyorum diyo.Bana son ana kadar belli olmaz dedi.Ama haftaya randevum var artık kesin birşey söyler diye ümit ediyorum....

16. 19 Kasım 2009
  17. hasret0587

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    33 hafta we kilo sölemiyormu? normalde herkes 1.2 aydır öğreniyor kiloları istersen sende hesaplyabiliosun gebelik.org da bebeğinizin kilosunu hesapayın die bi bölüm war oraya elinde ki ultrasonda bpd we ac değerini gir ortalama bişi werio:)
    ayşe hn.dan memnunmusun bnde onamı gitsem acaba ooffff deliricem ya:KK43:

18. 21 Kasım 2009
  19. bafo

bafo gonenpazari.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben hamile değilim.1,5 senedir olması için çok mücadele veriyoruz.ist da bir cok dorktor agittim ama türkiye hast.ayşe hn gibi kendimi bi yerde rahat hissetmedim. beni çok rahatlattı. hatta hiç oyalamadı dıgerlerı gıbı... ilk rand. aşılama yapalım daha fazla yıpranma bile dedi.

ben cok memnunum... ilgili...temiz...personel güler yüzlü..

eltimde tüp bebek yaptırdı ve mehtap hndı doktoru o da cxok memnun kalmıstı halada ona gıdıyor..dogumuda bu hastanede yaptı acaip memnundu..hele anestezi uzmanı bir harika demişti...kısmet olurda hamile kalırsam orda doğum yapmayı dusnuyorum

allah sizlerede hayırlısını versin