istanbul zeynep kamil hastanesinde dr

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve qusel tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

19 Aralık 2009
    Konu Sahibi : qusel
  1. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba kızlar sıze bır sorum olucak drum asılamaya gecmemızı soyledı ama benım drumun oldugu hastanede asılama yapılmıyor bana zeynep kamıl hastanesıne gıtmemı soyledı.. bırıncısı zeynep kamılde bıldıgınız konusunda uzman ve anlayıslı bı dr varmı?
    ıkıncısıde acaba aşılama için tup bebek bolumune mı randevu almalıyım yoksa ınfertılıte polıklınıgıne mı?
    son olarakta ben ssklıyım acaba kac lıraya mal olur ( bılmeyenler ıcın zeynep kamıl devlet hastanesı)

sımdıden cok saolun arkadfaslar tecrubelerınızden faydalanmak ıstyyorum.. rabbım hepımızın gonlune gore versın ınsallah

amin..:CüvCüv:

2. 20 Aralık 2009
  3. adige4638

adige4638 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim eşimde azosperm sorunu var bız ürolojide arman özdemire gittik cok ıyı doktor bi onu bılıyorum tavsıye ederım

4. 20 Aralık 2009
  5. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    saol cnm ama urolojı dııl kadın dogumcu lazım

6. 21 Aralık 2009
  7. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    dr.kenan sofuoğlu canım.tüp bebek uzmanı ve bölüm şefi kendisi.inşallah en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz.

8. 22 Aralık 2009
  9. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    gıttım cnm ama kenan bey yoktu malesef.. tesekkurler

10. 22 Aralık 2009
  11. ELha2012

ELha2012 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ınfertılıteye randevu alıyosun tahlıller yapılıyo rapor heyete gırıyo ve aŞılama ıÇın gÜn verılıyo.........

12. 24 Aralık 2009
  13. babytwin

babytwin Cemre Kızım :) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşım... sorun neydi acaba sizde? aslında bu tür teşhisleri bir tüp bebek merkezi daha doğru koyuyor... öncelikle sorun tesbit edilmesine yönelik başvurmalısın bence bir merkeze. seynep kamilin de tüp bbek bölümü var, infertilite ve tüp bebek farklı değil zaten... ama sen aşılama istiyorum diye gitme bence, hem sende hem de eşinde sorun ne onu anlamak üzere gitmelisin. çünkü çoğu zaman aşılama bir zaman ve para kaybı oluyor.. nacizane önerilerim bunlar olacak... hayırlı sonuçölar almanı dilerim...

14. 25 Aralık 2009
  15. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ben 5 yıldır cocuk sahıbı olmak ıcın ugrasıyorum esımde bı sorun yok ben pco var onun ıcın drum yonlerdırdı zaten asılama ıcın benım gıttıgım hastanede asılama olmadıgı ıcın oraya gıdebılıcemı soyledı