istanbula gelin gidecek hanımlar....buyrun

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve iceblue tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : iceblue
  1. iceblue

iceblue ღ♥♥tatLı aŞkıM♥♥&#43 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende nişanlıyım ve ewlenince istanbula gidicem nişanlımı çok sewiyorum tek takıldığım hadi alışamazsam korkusu.....

2. 17 Kasım 2009
  3. gnr

gnr my Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşlar bende sanırım ısparta ya gelin gidicem, ailemden ve özellikle bu istanbuldan ayrılmak beni çok korkutuyo askımı cok seviyorum ama bilmiyorum nolur fikirlerinisi söyleyin bilmiyorum yapabilirim gibi gelio sonucta esimle bana baglı olucak ya benim evlenmeme daha var ama bu sorunlar cıkıcak karsımısa

4. 17 Kasım 2009
  5. dreamlife

dreamlife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

bende ist gelin gidicem, hiç aklıma gelmezdi orda yaşamak kalabalık bir yandan cok sorunlu bir şehir,

iceblue anlaşamazsam demişsin ama kimle canım anlamadım ben,

6. 17 Kasım 2009
  7. gnr

gnr my Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aileden bahsediyordur sanırım..çok zor..
    dreamlife ah keske ben olsam istanbulda gelin istanbul evt zor bi şehir olabilir ama inan bana harika bi yer imkanlar her sey burda hayat burda ya

8. 17 Kasım 2009
  9. dreamlife

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bana cok zor geliyor işimi, ailemi ,arkadaşlarımı bırakıp gidicem altından nasıl kalkıcam bilemiyorum.

gider gitmez işe girmeliyim yoksa cok zor adepte olurum ve buhranlı dönemler beni bekliyorum sanırım , hiç arkadaşım olmayacak sadece nişanlımın akrabaları okadar mafoldumben

10. 17 Kasım 2009
  11. gnr

gnr my Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya anlıyorum seni aslında bende ıspartaya gidicem gibi görünüyo sevgilimin durumu iyi olsa gelicek ama ıspartada herseyi bende korkuyorum kimse yok orda bilmediğim bi şehir tanımadıgım insanlar ya ısparta da oturan varmı acaba ıspartayı bilenmafoldumben

12. 17 Kasım 2009
  13. dreamlife

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    valla benim nişanlımın ist cok iyi işi bile yok bilmem ne halt etmeye benide sürüklüyorsa oralara sürekli dua ediyorum herşey yolunda gitsin diye off ne zor yeni bir hayat kurmak

14. 17 Kasım 2009
  15. gnr

gnr my Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim sizin düğününüz ne zaman sen gene bolu yakınsın istanbula ben taa ısparta allah yardımcımız olsun..çıtlatıyorum arada gel burda yasayalım diye ama bilmiyorum off ya offffffffff

16. 17 Kasım 2009
  17. dreamlife

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kısmet olursa bu yaz canım,
    valla bende cok cıtlattım iş bulmaya kalktım önceleri gelirim tabi ordada yaşabiliriz diyordu nolduysa bir anda fikirler değişti bunun için 1 hafta boyunca cok üzüldüm cok sıkıldım şimdi boşverdim biraz işinde de yeni sayılır bakalım toparlanmasını bekliyorum pek artık ince düşünmüyorum bu yaz olmazsa düğünümüz ben beklerim benim içinde ailem içinde hiç sorun değil birazcıkdan nişanlım düşünsün dert etsin zaten fazla rahat

18. 17 Kasım 2009
  19. gnr

gnr my Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anladım cnm ya benimkide basta düşünüyordu ıstanbulu aynen ne olduysa şimdi kesinlikle istemiyor burdada yasamın zor oldugundan söz ediyor ama benim evlenmeme daha var sözlüyüm ben umarım fikri değişir ıspartaya sevdiğim adam için gidebilirim gibi geliyor ama kesinlikle istemiyorum neyse napalım hayırlısı olsun bizim için...mutluluklar dilerim canım sana