İstanbul'da anaokulu

Konusu 'Anaokulu & Okul Öncesi Eğitim' forumundadır ve bircingene tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  13 Aralık 2007
  Konu Sahibi : bircingene
 1. bircingene

  bircingene Aktif Üye Üye

  Katılım:
  19 Aralık 2006
  Mesajlar:
  51
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  ARKADAŞLAR, iSTANBUL'DA BÜYÜKÇEKMECE VE BEYLİKDÜZÜ'NDE OTURAN VE 3-6 YAŞ ÇOCUĞU OLAN ANNELERE BİR ANAOKULU TAVSİYE ETMEK İSTİYORUM. UMARIM REKLAM OLARAK ALGILANMAZ...
  KARŞI KOMŞUMUN 4 YAŞINDA OĞLU VAR, YEMEK YEMEK ONUN İÇİN BÜYÜK PROBLEMDİ. ANNE VE BABASININ ÇOCUKLA İLGİLİ EN BÜYÜK PROBLEMİ BUYDU. AYRICA TEK ÇOCUKLARI OLDUĞU İÇİN EĞİTİMİ VE GELİŞİMİ İÇİN NELER YAPABİLİRLER DİYE ÇOCUĞUN ÜSTÜNE ÇOK DÜŞÜYORLARDI. DAHA SONRA HEM YEME PROBLEMİ İÇİN, HEM DE ÇOCUĞUN GELİŞİMİ İÇİN BİR PSİKOLOĞA GİTTİLER. PSİKOLOG ONLARA BİR ANAOKULU ÖNERMİŞ, BEYLİKDÜZÜ-BÜYÜKÇEKMECE'DE BAŞARI ZEKA VE YETENEK GELİŞTİRME ANAOKULU'NA YÖNLENDİRMİŞ. ÇOCUK ANAOKULU'NA BAŞLAYALI 4 AY OLDU, ÇOK BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLER GÖZLEMLEDİK. ARTIK HER TÜRLÜ YEMEĞİ HİÇ AYIRT ETMEDEN YİYOR, AKŞAMLARI SAAT 8 OLDU MU YATIYOR KENDİ ODASINDA UYUYOR. BRANŞ DERSLERİ VARMIŞ İNGİLİZCE, ORFF METODUYLA MÜZİK, BALE, SANATSAL ÇALIŞMALAR GİBİ. FEN BİLİMLERİ SINIFINDA HER HAFTA 3 TANE DENEY YAPIYORLAR. İNGİLİZCEDEN BAYAĞI BİR KELİME ÖĞRENMİŞ,BİZE GELDİĞİNDE İÇERİ GİRER GİRMEZ İNGİLİZCEDEN ÖĞRENDİKLERİNİ SÖYLÜYOR.
  HER AY 2 KERE FİZYOTERAPİST GELİP ÇOCUKLARIN FİZİKSEL VE ORTOPEDİK YÖNDEN KONTROLLERİNİ YAPIYOR, HER HAFTA 1 GÜN PSİKOLOG GELİP AİLELERİN VE ÇOCUKLARIN SORUNLARIYLA İLGİLİ GÖRÜŞME YAPIP ÖNERİLERDE BULUNUYORMUŞ.
  ANNE VE BABALAR İSTER İŞYERLERİNDEN,İSTER EVLERİNDEN İNTERNETTE ÇOCUKLARINI SANİYE SANİYE İZLEYEBİLİYORLAR,AKILLARI KALMIYOR ÇOCUKLARINDA, HEM DE OKULU DENETLEMİŞ OLUYOR,TAVSİYELERDE BULUNABİLİYORLAR. KOMŞUM EVDE SÜREKLİ İNTERNETTE,GELİP GİDİP OKULU İZLİYOR:))))
  ÇOCUKLARIN ZEKASINI VE YETENEKLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN ÇEŞİTLİ TEKNİKLERİ KULLANARAK EĞİTİM YAPIYORLARMIŞ.ARKADAŞIM ÇEVREDEKİ BİRÇOK ANAOKULUNU GEZDİ, EN ZENGİN MATERYALLERİN BU OKULDA OLDUĞUNU SÖYLEDİ. BENİM ÇOK İLGİMİ ÇEKTİ VE HOŞUMA GİTTİ AÇIKÇASI. ÇOCUĞUM OLMADIĞI İÇİN KENDİM BÖYLE BİR FIRSATTAN YARARLANAMIYORUM AMA ÇOCUĞU OLUP ANAOKULU ARAYAN ANNELERE EN AZINDAN BİR TAVSİYE VEYA YOL GÖSTERME OLABİLİR DİYE DÜŞÜNDÜM NAÇİZANE. MERAK EDENLERE WEB SİTELERİNİN ADRESİNİ VEREBİLİRİM AZ DA OLSA BİR FİKİRLERİ OLABİLİR OKULLA İLGİLİ.
  www.basarianaokulu.com
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.