istanbul'da bilinen bir özelokulda branş öğretmeniyim.sorularınızı yanıtlayabilirim

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve nesersin tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : nesersin
  1. nesersin

nesersin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğitimle ilgili her türlü sorunuzu yanıtlayabilir,size ve çocuğunuza destek olabirim.

2. 14 Eylül 2009
  3. KIVILCIM78

KIVILCIM78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oğlum busene 1 başladı adını yazıyor soy adını yazamıyo uzun biraz yatırgaya bilirmi öğrt

4. 17 Kasım 2011
  5. ormi

ormi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İstanbul'da oturuyoruz. İlkokulu olan butik bir okula gidiyor oğlum. 4 yaş 9 aylık tam olarak. Ve okulumuzda çeşitli sorunlar yaşıyoruz. Mesela okulumuza yemekler çok kötü bir yemek şirketinden geliyor. ve yemekler inanın yenmeyecek kadar iğrenç, ve oğlumun alerjisi var. Memorial hastanesinden doktorumuz sağlıklı ve düzenli beslenmesi gerektiğini söylüyor. yemek listemiz bile çok kötü karışık kızartma bile var listemizde. Bu aslında başlı başına bir sorun bizim için, ikinci sorunumuz öğretmeni geçen hafta oğluma oyuncaklarını toplamadığı için kızmış. ve oğlum akşam evde çok sinirli bir şekilde hıçkıra hıçkıra ağladı. öğretmenine okulda her hangi bir olumsuzluk dikkatinizi çektimi diye sorduğumda bana bu olayı söyledi. ki oğlumun iki buçuk senelik okul tecrübesi var, ki son derece uyumlu bir çocuktur, hiç böyle bir problem yaşamadık. Geçen seneki öğretmenimize anlattım konuyu inanamadı, ve çok üzüldü. Benim size sormak istediğim şu anda oğlumu okulundan alsam başka bir okula versem ne derece sağlıklı olur. Bana burada devam etmesinden daha sağlıklı gibi görünüyor. Lütfen acil cevaplarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler....