istanbul'da bitene kadar kampanyası olan lazer merkezine giden var mı?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve maavvv tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : maavvv
  1. maavvv

maavvv Guest

arkadaşlar ben daha önceden seans başına ücret ödeyerek genital bölgem ve kolaltım için 6 seans giderek 1300 tl param gitti ama çok az seyrelme oldu.artık bitene kadar şeklinde program yapan ,makinesi iyi olan biyere gidip paramı bikerede verip bitene kadarda gitmek istiyorum.ama yer bulamıyoırum.istanbulda bildiğiniz bi yer var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim..

2. 9 Aralık 2009
  3. zeynep_kurubas

zeynep_kurubas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen nerde oturuyosun hangi yakada

4. 9 Aralık 2009
  5. zeynep_kurubas

zeynep_kurubas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim bildiğim bi yer var sana uyarmı bilemem

6. 9 Aralık 2009
  7. maavvv

maavvv Guest

hiç farketmez hangi yakada olcağı cnm.ben anadolu yakasında oturuyorum ama sorun diil avrupa yakasınada giderim yeter ki lazeri Alexandrite olsun.en iyisi oymuş sanırım beyaz ten siyah tüy için..bazı merkezlerde var ama benim gördüklerim hep seans başına ücret aldıkları.benimse ağzım yandı artık bitene kadar kampanyası olan biyere gitmek istiyorum..nolur yardım :sinifsinif:

8. 9 Aralık 2009
  9. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bitene kadar diye başlıyor kampanyalar sonrasında tüyler incelince sonuç alamayınca bırakıyorlar bundan sonrasına biz karışmayız diyorlar sonrasında ya iğneli yapılıcak yada ağdaya devam edince kıllar tekrar güçleniyor iğneli ayrı bi para 2 defa işlem yapıyorsunuz 2 defa para ödüyorsunuz başlarken iyice düşünmek gerek çünki lazer asla bitirmiyor sadece inceltiyor.

10. 9 Aralık 2009
  11. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Epilasyon kelimesi aslında uzun süre kılsız kalmayı ifade eden bir ifade. Bununla ilgili olarak yapılan 2 tip işlem var. Biri iğneli epilasyon, diğeri de Lazer epilasyon. İğneli epilasyon özellikle uygun yaıldığı zaman kesinlikle en uygunu fakat uzun bölgelerde hekez o kadar vakit ayıramadığı ve ciddi can acısı olduğu ve deneyimsiz kişilerde çok ciddi komplikasyonları olduğu da bir gerçek. Lazer epilasyon daha hızlı , daha acısız ve ve pratik. Lazer epilasyonda en uygun şartlar sağlandığında belli başlı dalga boyları çok çok iyi sonuçlar vermekte.Bu şartlar kişinin kıl yapısı, cilt tipi, kıllanmanın olduğu bölge, hormonal ve genetik faktörler, kesinlikle kullanılan cihaz ve iyi bir uygulayıcı. Bunların hepsi bir araya geldiğinde sonuçlar iyi olmakta. Dolayısıyla lazer asla sonuç vermez, sadece tüyleri inceltir gibi yorumlar yapmak bu işi adam gibi yapanlara haksızlık olur. Son bir kaç yıldır bitene kadar kampanyaları her yerden türemeye başladı.Bu garantiyi vermek için şu anda tıp dünyasında mevcut olmayan bir lazer kullanılıyor herhalde.sırnaşık şey
    Çünkü epilasyonda başarılı sonuç almak için yukarıdaki şartlar her insanda aynı olacak ki işte o zaman ona uygun lazerle bitirilebilsin. Lütfen ve lütfen bu tip ticari kaygılara kanmayın, gittiğiniz merkezlerde cihazları iyi sorgulayın, mutlaka deneyimli bir doktor tarafından değerlendirilin. Bir arkadaşınızın yaptırıp sonuç alması sizinde lazere uygun olduğunuzu göstermez. Dolayısıyla önce paradansa önce kaliteliyi bulun . Çünkü ucuz diye gidilen yerler aslında sonrasına bakınca daha pahalıya geliyor. ayrıca tüyler yanlış tedavilerle dirençli hale getirilip sonraki yöntemlerde de başarısızlığa sebep oluyor. Herkese gönülden tavsiyem bu işi çok çok iyi araştırıp o şekilde başlamalarıa.s.

12. 4 Ocak 2010
  13. nuris

nuris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    istanbulda bi yer tavsiye edebilecek olan var mı özelden yazabilir mi acaba?

14. 4 Ocak 2010
  15. yasminxxx

yasminxxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaşlar bende istanbul avrupa yakasında beylikdüzünde bi özel hastaneye 3 seans yaptırdım seans ücreti ödedim tüm vücut şu an özellikle bacak üst kısımları daha yapmayalım çünkü makina görmüyo dediler madem öyle 3 seans neden ücret aldılar moralim bozuldu bende tavsiye edeceğiniz yer bekliyorum lütfen yazın :çok üzgünüm:

16. 10 Ocak 2010
  17. sentimental

sentimental pamuk şekeri Üye

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    ya inanmayın şunlara demekten çatladım artık ya her gördüğümü uyarmaya çağırıyorum artık. bitirme garantili hiçbiyerde lazere başlamayın ipl kullnaıyorlar düşük dozda enerji verdikleri için ucuz oluyor belki 2-3 sene bile sürüyor. sonuç alanların hepsi seans başı ücret ödeyip alexandrite gibi iyi cihazlar ile yaptıranlar ve mutlka gittiği merkezde her seans sonrası kontrol seansı yapan merkezlere başvurun . gittiğiniz yer kontrol seasnı yapmıyosa bitirme garantisi veriyorsa ve ıpl ile çalışıyos ayazık aranıza araştırın yapmayın

18. 10 Ocak 2010
  19. sofiasultan

sofiasultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lazer çok tehlikeli bişey arkadaşlar allah korusun düzgün kullanamayan biri düşünsene insanın gözüne denk gelse kör eder valla ayrıca bi akrabam sırtındaki tüyleri yaktırmak istedi cildi müthiş zarar gördü nerdeyse dava açacaktı zamanla iyileşti dikkatli olun iyi araştırın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.