istanbulda devlet hastanesinde ameliyat olanlar.

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve beyzacik tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : beyzacik
  1. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar istanbulda KBB de ameliyat olupta burnunu duzelten varmı? sonucu ve fiyatını merak ediyorum.

2. 25 Şubat 2010
  3. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Tanidigim birisi haydarpasa numune hastanesi estetik cerrahi bolumunde sigortali olarak hic para odemeden burnunu yaptirdi. Sonuca inanamadim ancak kendim devlet hastanesinde yaptirmaya cesaret edemiyorum henuz :KK43:

4. 25 Şubat 2010
  5. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    gercektenmi cok tesekkur ederim bilgi icin peki Dr adını ogrenebilirmiyim?

6. 25 Şubat 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm genelde devlet,sigorta ,araştırma hastanesine güvenilmez estetik konusunda...sana tavsiyem o doktora olmuş birini yada muyeneye gittiginde eger dalında iyi ise baya hastası olur eminim ozman hastalarının burnuna bakarsınn konuşursun daha iyi fikir veriri..ben araştırma hastanesinde oldum malatyada...akrabam benden 6 ay önce oldu aynı doktora çok begendim ve muyaneye her gittigimde en az 3-4 hastasını gördüm burunlarını begendim konuştum içimi rahatlattılar ve oldummm..ben doktorun yaptıgı bir hastayı görmeden yaptıramazdım riske atamam..sonucta estetik bu yüzünün ortası kötü olma olasılıgıda varrrr..

8. 25 Şubat 2010
  9. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim doktorunun adi Okan Beydi sanirim tam adini soyadiyla beraber bilmiyorum, ancak Haydarpaşa Numune Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde doktorlarin cok ilgili oldugunu duydum. Sana tavsiyem oraya giderek bizzat gorusmen doktorlar hakkinda bilgi alman ve sigortayla ilgili konusman olacaktir.

Bende konuyla ilgili baska birsey duyarsam seni haberdar ederim, simdiden kolay gelsin!

10. 25 Şubat 2010
  11. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cok cok tesekkur ederim gercekten cok mutlu oldum,umutsuzdum devlet hastanesi konusunda bu haber iyi geldi :)

12. 25 Şubat 2010
  13. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet cok endişeleniyorum bu konuda bişey daha sorucam devlet hastanesinde ucretsiz yada kucuk ucretlerle ameliyat olmak icin kbb de olmam gerekiyo diye biliyodum ama sanırım plastik cerrahisindede ucretsiz oluyor dogrumu?

14. 10 Mart 2010
  15. smurfin

smurfin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    sorusturdunmu bu doktoru canim

16. 23 Nisan 2010
  17. pessimist

pessimist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten öle bişe warmı ücretsiz ameliyat gibi benim burnumda kıkırdak eğriliği war ameliyat olcam burnumun ucu çok düşük sürekli dalga konusu oluyo yan durmaya korkar oldumm kısacası özgüvensizlik yapıyo=( ailemede diyemiyorum estetik için izin wermezler çünkü zaten madddi imkanımızda yok =((

18. 23 Nisan 2010
  19. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Evet canım ucretsiz ameliyat olabiliyorsun devlet hastanelerinde ancak sigortalı veya emekli sandigina baglı olmalısın dite biliyorum, tek kurus odemeden ameliyat yapiyorlar ancak guvenilirligi konusunda net birsey soyleyemiyorum, elbette estetik birazda sans işi, normalde ozel doktor olup milyarlarca lira aldıktan sonra burunları mahvedenlerde var.. sen iyice arastır umarım bir cıkar yol bulursun tatlım:)