İstanbul'da Düğün Mekanları

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve topraksan tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : topraksan
  1. topraksan

topraksan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evliler, evlenecekler ve henüz hazırlık aşamasında olan arkadaşlar...
    İstanbul'da güzel düğün yapılacak mekanlar nerelerdir?
    Mesela ben Moda Teras'ta yapmayı düşünüyorum. Daha önceden orada düğün yapan, yada bir düğüne katılan var mı? Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim...

2. 11 Mart 2009
  3. angel_baby

angel_baby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm tavsiye etmem..bikere haftasonu yapacaksan 300 kişiden aşağı çağıramazsın yoksa kabul etmiyorlar.diyelimki zaten 300 kişisin ister hafta sonu ister hafta arası yap yinede dışarıdan müşteri kabul ediyorlar yani mekanda bir sürü tanımadığın insanda oluyor sana özel bir durum yok yani.yinede sen bilirsin uyarmak istedim ben

4. 20 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

Benım nikahım ve düğünüm Hilton Otelınde oldu,70000tl tuttu ama her seye değdı hıc bırsey içimde kalmadı,her seyden cok fazla memnun kaldık resımler düğün pastası organızasyon menuler,kokteyl,2 ay boyunca Gıdıp geldık masa duzenı muzık ıcın vs ama ınsan bu mutlu gunu ıcın neler yapmaz kı.En güzel düğün benimkiydi bu yıl dıyebılmek benı cok mutlu edıyor.

6. 21 Mayıs 2009
  7. MRSYMN

MRSYMN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba hilton otelinde düğün yapan arkadaş fiyatı tekar edebilirmi ve kaç kişilik bir düğün oldu acil lütfennn

8. 21 Mayıs 2009
  9. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bende tekne düğünleri hakkında bilgi almak istiyorum aslında hiç interntte net bilgilere ulaşamdım :uhm:

10. 1 Ekim 2009
  11. Bige_

Bige_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Otelde olduğu için Düğünüme 250davetli çağırdık malum o zamanda dolar yükselince baya bir insan eledik çünkü fiyat bir anda uçtu.Benım aılem o da olsun bu da olsun olsun gümüş tabaklar ,pasta yemek,fotograflar balayı derken Bizim düğünde baya bir tuttu bilenler bilir ama burda söyleyemem ayıp olur.Tabi kocada önemli onlar karşılayacağı için.Arkadaşım valla durumun iyiyse otelden ve saraydan şaşma derım haftaya benim en yakın dostumunda otelde düğünü var valla merakla beklıyorum..

Son düzenleme: 27 Ekim 2009
  12. 14 Ekim 2010
  13. BurcumO

BurcumO Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benimde aklimda gemi dügünü tekne dügünü falan var ama sanirim bu istegimden vazgecmem gerekicek.. Mersinde tekne dügünü ancak 160-170 kisilik oluyor.. hadi 200 kisi gelirse giremicekler tekneye :)) internettede dogru düzgün bi bilgi bulamadim gemi tekne dügünü hakkindada..

14. 18 Ekim 2010
  15. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  16. 8 Kasım 2010
  17. esinnnnn02

esinnnnn02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aksarayda zümray düğün salonunu şiddetle tavsiye edebilirm artık!! çok memnun şeklde ayrıldı herkes nişanımızdan,çok şükr...bi görün derim arkadaşlar...

18. 8 Kasım 2010
  19. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    esin bilgi verebilirmisin? kac kisilik ve ne kadar tuttu?
    birde sormak istedigim masalar nasildi? nette yuvarlak masa gözüküyor ama duydugum kadar dört köse masalar varmis...?