İSTANBUL'DA Düğün öncesi ALBÜM için en KALİTELİ FOTOĞRAFÇI?

Konusu 'Fotograf ve Video' forumundadır ve ok27 tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ok27
  1. ok27

ok27 Guest

Düğün öncesi albüm fotoğrafları çok önemli,sürekli bakılacak fotoğraflar,dışmekanda çekilmesini arzu ediyorum,avrupa yakasında bildiğiniz kaliteli fotoğrafçılar var mı?teşekkür ederim..

2. 23 Haziran 2009
  3. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    4.levent çeliktepe girişinde royal fotoğrafçılık var...ben böyle kaliteli fotoğraf görmedim.zümrütten nefret ettim oranın fotoğraflarını görünce.ister stüdyoda ister doğada.ben mezuniyet resimlerimi orada çektirdim.arkada fon yok.gerçek stüdyo.doğal çekim..bi bak derim

4. 18 Ağustos 2009
  5. ashkmelexgxi

ashkmelexgxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamda aynı yerden bahsetcektm evımın karsısında royal fotografcılık harıka butun fotoğraflarımı orada cektırdıgım gbı dugun fotoğraflarımda orada olur ıns.

6. 24 Eylül 2009
  7. babyonboard

babyonboard Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76

merhaba ben daha cok ozel hikaye tarzında çalışanları begeniyorum.biz zamanında zumrute çektirmiştik o modaydı tabi :KK70: şimdikilere bakınca içim gidiyor.
    Ayşe kaya var sosyete dugunu fotografçısı, saraylarda çok güzel gelinleri düğünleri çekiyor çok güzel.ama aşırı pahalı diye biliyorum.birde benim dogumumu çektireceğim(inşallah) sanatçı Çiseren korkut var düğün fotoğraflarını muhteşem çeken. türkiyede yok gerçekten ondan bir tane daha.ama onun sadece dogum fiyatlarini biliyorum. yaptıgı işe ve piyasaya göre hesaplı, düğünleride oyledir herhalde.çiseren extra olarak özel çift çekimi yapıyor tam bir gelin damat katalogu gibi :) onları tavsiye ederim mutlaka. daha iyileri yok :KK66: studyoda sakın çektirme pişman olursun derim.bir kere evleniyorsun.

8. 4 Ekim 2009
  9. ponpito

ponpito tadım tuzum lezzetim :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim tavsiyem ESRA POZAN olur kendisi süper fotoğraflar çekioo internettende araştırabilirsin..valla benim daha evlenmeme var ama ben direk ona dedim zaten evlendiğimde fotoğrafçım sen olucaksın die :KK70::KK46:

10. 23 Ekim 2009
  11. Yaxgxmurseli

Yaxgxmurseli Üşüyorum kapama gözlerini Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Herkes Esra diyor da ne kadar dediğimde çekime göre değişiyor diyorlar :))

Ya ben net olamıyorum ya da onlar :))

Size de sorayım ne kadar oluyor çekimleri. :uhm:

12. 24 Ekim 2009
  13. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Zümrüt foto çok iyidir. Dış mekanda da çekim yapar. Hemde öyle dünya para almazlar.

14. 21 Kasım 2009
  15. stüdyo ahmeti tavsiye ederim dış mekan çekimi de var

16. 21 Kasım 2009
  17. Dqueen

Dqueen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bizimkini de royal fotografcılık cekecek. 750ye anlastık.

Esra Pozan ile ben konustum. Bir kere gün bulmanız cok zor artık. Hic kalmamıştı. Haftaici dügünden once cekelim bir gun dedi. BAna cok dogal gelmedi. O da aynı fiyatı verdi. Onun dısında sabahtan aksama kadar sizinle olması iki milyar civarında. Bir de yok güneşin geliş saatine gore ya 3ten once ya da 5ten sonra olması gerekiyormuş. Yazın ortasında o mekandan bu mekana o saatlerde koşturmak istemem. Farklı farklı mekanlara goturuo sizi cunku. Kendi mekanım zaten kır olacak, orda cekilsin dedim. Zaten iyi fotografcılar da artistik cekio. Ondan vazgecmistim.

18. 3 Aralık 2009
  19. karbeyaz.ocean

karbeyaz.ocean hedefler... hedefler... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benim düğünüm de mayıs ayında olcak şanseseri bi site buldum dış çekim en küçük paketi 350 tlymiş kalitesi konusunda bir garanti veremem ama fiyat olarak bana çok çok cazip geldi site linkini vermek yasak mıdır???