İstanbul'da En İyi Epilasyon Merkezi Nerede?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve lipton tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Haziran 2009
    Konu Sahibi : lipton
  1. lipton

lipton Guest

Arkadaşlar,bu sene kışın lazere başlamayı düşünüyorum.Tek çarem lazere bakıyor.Çünkü acayip ve çok hassas cildim var.17 yaşımdayım.Şimdiye kadar hangi yöntemi denediysem sivilce,batık vss şeylerle karşılaştım ve geçmiyorlar bile:KK43:
    Yalnız istde nerde yaptıracağımı bilmiyorum.Biraz da korkuyorum,herkes parası için çok fırsatçı olmuş.Öncelikle internetten araştırdım.Lazer yaptıracağınız yerde dermatolog yada plastik cerrahi uzmanı kesinlikle olacakmış,işlem öncesi oraya gittiğinizde lazere uygun olup olmadığınıza bakmaları gerekiyormuş.Güzellik merkezlerinde yapılan lazerler çok ama çok tehlikeliymiş ve lazer cihazlarından ıpl cihazı da çok tehlikeliymiş,bu cihazdan yanma şikayetleri olanlar çokmuş.Ayrıca lazere başlamadan önce tüyleri kesinlikle almamalıymışız.Eğer bir lazer merkezine gittiğinizde sonuç olarak ufacık bile cildinizde bişey olsa o yeri değiştirmemiz gerekiyormuş.(İnternette yazılanlar böyle)

Benim gibi cildiniz çok hassassa,sivilce,batık gibi şeylere karşı açıksa gittiğiniz ve memnun kaldığınız lazer merkezlerini yazar mısınız?Reklam olacaksa özelden de mesaj atabilirsiniz.Yardımlarınıza çok ihtiyacım var,şimdiden teşekkürler.

2. 28 Haziran 2009
  3. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben gittiğim yerden çok memnunum para için yapmıyolar eminim bilinçli yapan kişiler sonuçtada çok güzel aalmalar war bitti sayılır bakırköyde yaptırıyorum istersen yardımcı olurumopuyorumnanaktan

4. 30 Eylül 2009
  5. rapunzellll

rapunzellll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

bu bakırköydeki yer tam olarak nerde acabaa?bana da yardimci olurmusun?hihoyyyt:eek:

6. 1 Ekim 2009
  7. rapunzellll

rapunzellll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çoook tesekkur ederim canm fiyatları hakıında ne soleyebilirsin? bende gdip acilen kurtulmak istiorm:):)ama aklıma takılan sorular war işte mesela işlemler doktor tarafından mı uygulanıyo yoksa ordaki her hangi bi yetkili mi yapıyo? beni biras aydınlatabilirsen cook mutlu olurum ya(biras da utanıyrum zaten gtmeye :) )şimdiden cok tesekkurlerr:)

8. 1 Ekim 2009
  9. sipru

sipru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de Bakırköy'de Town Center'ın hemen yanında bir merkez var oraya yaptırıyorum. Daha önce denediğim yerler de olmuştu ama burdan çok memnunum. ışyerimden arkadaşlar da oraya gidiolar. Nişantaşı gibi merkezi ve elit yerde de şubeleri var. Fiyatlar da makul, gayet normal. Mesela ben çene için gidiorum, 30 lira. Geçen sene de aynıydı bu sene de aynı. Koltukaltı da 40 sanırım. Buranın en sevdiğim yönü, her seanstan önce ellerinde bi aletle kıl yapını ve cilt yapını, rengini ölçüolar. Buna göre lazer şiddetini ayarlıolar. Ve gerçekten bu işi para amacıyla yapmıolar. Benim mesela yüzümde birkaç tane siyah kalın tüyler var, dierleri gri ve daha ince. Birkaç tane siyah tüy için lazer epilasyon yapmadılar. Çünkü daha ince olanları uyarabilir onları da kalınlaştırabilirmiş. Yanaklarım için iğneli epilasyona gitmemi tavsiye ettiler o yüzden. Bu kadar içten ve ilgili davrandıkları için herkese tavsiye ederim.

10. 5 Ekim 2009
  11. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    SıPRU.... daha ince. Birkaç tane siyah tüy için lazer epilasyon yapmadılar. Çünkü daha ince olanları uyarabilir onları da kalınlaştırabilirmiş. Yanaklarım için iğneli epilasyona gitmemi tavsiye ettiler o yüzden. Bu kadar içten ve ilgili davrandıkları için herkese tavsiye ederim.

SıPRU arkadaşımıza katılıyorum her merkez bu şekilde davranmaz incleri için gerçektende iğneli yapılması gerek burda hem lazer hem iğneli çalışılması gerek

12. 9 Ekim 2009
  13. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    amerikan lazer epilasyon merkezlerini tavsiye ederim,uzman kişiler tarafından hem lazer hem iğneli uygulatma şansınız varibirde kk üyelerinede indirimli

14. 11 Ekim 2009
  15. semihaa

semihaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar bu bakirkoy deki merkezin tam olarak adresini bilen varsa bana da bi yardimci olabilir mi ipl yapiliyor dmei orda bi de fiyatlri nasil ?? cevap verirseniz sevinirim

16. 13 Ekim 2009
  17. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Canım yazdıklarını okudum İletişime geçebilir miyiz canım
    Lazer hakkında hiç bir bilgim yok sormam gereken bazı sorular var.
    1) Koltukaltı için düşünüyorum (normaldede çok seyrek az denecek kadar az diğer yerlerde çıkmasına sebep olmaz herhalde)
    2) Ücret hala 40dır herhalde msjın yeni çünkü.
    3) ÖZelde ismini falan verebilir misin?
    4) Tedaviden sonra herhangi bi iz kalıyor mu?buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn

18. 19 Ekim 2009
  19. sipru

sipru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Canım özel mesaja kapatmışsın profilini, mesajda yazamadım... Burdan cevaplayayım sana... Koltukaltı, kılların olması normal olan bir yer. Ben yüzüm için gidiorum. Yüzde olması anormal tabii.. O yüzden koltukaltında öle bi sorun olmaz, için rahat olsun. Ücret 40 evet, değişiklik yok. Tedaviden sonra hiçbir iz kalmaz lazerde, bu konuda da için rahat olsun yerimseniben

özel mesajını açarsan sana ismini telefon numarasını verebilirim :1hug:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.