Istanbulda en iyi ve Güvenilir Tüp Bebek Merkezi ?????

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve simmay tarafından 6 Haziran 2011 başlatılmıştır.

6 Haziran 2011
    Konu Sahibi : simmay
  1. simmay

simmay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Iyi Günler Arkadaslar En Büyük TÜRKİYE

Sizin Denemiyinizle Istanbulda en iyi ve Güvenilir Tüp beük merkesi hangisidir????
    Ben Yurd Disinda kaliyorum bu benim icin cok önemli bu sürec icinde kendim burdan Bilgilenmem lazim ve Randevu almam lazim . Bu nedenle burdan kendim karar veremiyorum hangisi iyi olup olmadigini Güvenilir bir Merkez olsun istiyoruz Siz bana yardimci olurmusunuz bu konuda ????

Tesekürler Herkese simdiden ALLAH razi olsun ....

2. 6 Haziran 2011
  3. Happynews

Happynews Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Ben ilk denememi amerikan hastanesinde yaptırdım, ikincisini şu anda bahçeci kliniğinde yaptırıyorum.
    istanbulda 3-4 tane iyi merkez var diye biliyorum. amerikan, bahçeci, memorial ve alman hastanesi. t

memorial dışındakilerini gayet iyi biliyorum. Amerikan'ı gördüğün anda arkanı dön ve koşarak uzaklaşmanı tavsiye ederim. Tabii oradan pozitif sonuç alan çok kişi biliyorum ama genel olarak servis , işleyiş beni çok bunalttı. Tavuk gibi yatırıyrlar kadınları araya perdeler çekiyorlar, kocanı içeri almıyorlar ne yumurta toplamada ne transferde. ağrılar içinde kendi kendine giyiniyorsun. benim yumurta toplamam çok ağrılı oldu, ağrıdan ağlarken bana artık gidin 1 saat oldu dediler.. falan filan.. genel olarak bana orada 7 gün içinde, bahçecide verilen ilacın neredeyse 1.5 katını verdiler, bahçecide çok daha az miktarı 10 gün içerisinde verdiler. Daha çok yumurtam var ! yarın toplama olacak.

Bahçeciye gideceksen de direk mustafa bahçeciden randevu almanı öneririm. genel kontrollerde bahçeci olmadığı zaman başka doktorlar falan giriyor seni muayeneye ama bundan daha iyisi yok gibime geliyor. benim kuzenim geçen ay pozitif sonuç aldı. dediklerine göre arka arkaya 5 transferden 5'i de tutmuş.. yeni teknikler deniyorlar..

benim eşimde azo spermi var, amerikanda yapılacak hiç birşey yok dediler, bahçecide ürolog gördü vitamin ek takviyeler verdi. sayımız 10,000'den 2 milyona çıktı !

sana kolay gelsin, umarım nereyi seçersen senin için en iyisi olur
    ç

4. 6 Haziran 2011
  5. simmay

simmay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Memoriali duydum bende iyi oldugunu .

Amerikan hastanesinide bu kadar anlayisizsalar gittmem Esim her anlamiyla yanimda olucak ben kendim Yurt disindan geliyorum agilarim olcucak korkuyorum bilmedigim yerde yanimd aolmazsa olmaz ! Bu yüzden Amerikan Hastanesine gitmicegiz teskürler Tavsiyen icin .
    Bahcelileri duymadim ama dedigine göre cok iyi bu Merkezi not aldim Canim Cok am Cok tskürler Bu guzel cevaplarin icin cok yardimci oldun bana Umarim ALLAH yakinda Kucagina sagliklik bir bebek vermek nasip etsin ....

Duydugum Okudugum Merkez UMUT Tüb Bebek merkezi Acibadem hastanesi acaba onlar nasil bilenler var mi ki cok zor böyle kendim karar veremiyorum .....

6. 6 Haziran 2011
  7. Happynews

Happynews Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Acıbadem ile ilgili hiç birşey duymadım ama genelde hastane olarak çok pahalı ama bir o kadar da başarısız bir hastane olarak bilirim. Pek çok şubesi var, en iyi doktor nerede hangisinde iyice araştırmak lazım

umut tüp bebek merkezi , benim bahsettiğim bahçecinin anadolu yakasındaki şubesi. eğer asya avrupa yakası sana farketmiyorsa mutlaka bahçeciye gitmeni tavsiye ederim.

8. 6 Haziran 2011
  9. simmay

simmay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Senin bahsetigin bahcecinin baska subesi tam olarak nerde peki ????

UMUT Tübe bebek merkezi kadiköye yakin ama benim yakinlarim Zeytinburnunda zolruk cekicez yol bakimindan yoksa fark ettmez . Sanirim 1 Saat yol tutar herzaman .

Istanbul Tüp bebek merkezini taniyormusun taksimdeymis ve bize bir hayli yakin resimlerine göre temiz bir merkeze benziyor ????

Son düzenleme: 6 Haziran 2011
  10. 7 Haziran 2011
  11. dekopa

dekopa Hergün yeni bir umut... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben son denememi umut tp bebk süleyman beyde yaptırdım memnun kaldım... öncekiler tutmamıştı bu tuttu fakat sonra düşük yaptım. merkezden memnun kaldım yeni denemem de orda olucak kısmetse.. bol şans

12. 7 Haziran 2011
  13. baharson

baharson Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Medical park bahçelievlerde 2. Deneme de hamile kaldım şimdi 3 aylık bir oğlum var.

14. 7 Haziran 2011
  15. nesen

nesen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle Bahceci grubu derim.Bugün güvenilir ve başarılı olan diyince ilk akla gelen isimdir.Umut tüp bebek anadolu yakasında ki şubeleri .Ama çok başarılı olduklarını duydum.Bir çok kişi övgüyle bahsediyor.Hasta ilişkileride çok iyiymiş.

16. 7 Haziran 2011
  17. ezgi0312

ezgi0312 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bahçecii grubu umut tüp bebek merkezi,anadolu yakasındaki arkadaşım ama avrupa yakasındaki ile farkı yok tabi.umut tüp bebekte fiyat daha uygun paket tedavi fiyatları var bide sgk ile anlaşması.ben 2denemem de süleyman bey ve emre bakırcıoğlu sayesinde pozitifi aldım:nazar:4 hafta 5 günlük olduk.en azından şunu biliyor insan ellerinden geleni yapıyorlar..ALLAH onlardan razı olsun.aldıkları para helal.

18. 10 Haziran 2011
  19. Happynews

Happynews Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam simmay

salı günü bahçecide yumurta toplama işlemi yapıldı. Amerikan hastanesinden sonra bahçeci tam bir cennet bahçesi gibi geldi. çok güzel muamele, gülen hemşireler. Mustafa hoca tam dediği saatte pat diye geldi yumurtalarımı topladı. neredeyse hiç fire yok. amerikanda 12 yumurtamdan toplanırken 6 taneye düşmüştü.. biz bu seferde 16-17 beklerken 21 tane yumurtam toplandı. şu anda 13 yumurta ile blast olacak.. bugün 3. gün.. 6 tanesi çok iyi kaliteymiş
    bahçeci yeni bir makina almış, bölünen embryoları canlı olarak devamlı gözleyebiliyorlar, yani makinadan çıkarıp bakmalarına gerek yok makinaların içinde direk kamera var ! böylece embryo strese girmiyormuş. bu sadece bahçecide var.
    amerikanda yüzüme bakmıyorlardı, aynı şekide medikal park göztepe için de korkunç şeyler duydum. kuzenim negatif test sonucunu almış 1 hafta sonra nasıl gidiyor tedaviniz diye aramışlar.. dünyadan haberleri yok.
    zeytinburnunda olacaksan zaten umut tüp sana uzak en mantıklısı fulyadaki bahçecidir bence... umarım içine sinen tercihi yapar güzel sonuçlar edinirsin :)
    sevgiler