istanbul'da gerçek saç çıtçıt satan yerlerr?

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve duygudyg tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : duygudyg
  1. duygudyg

duygudyg Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar, ben de yeni katıldım aranıza zemuszemus
    sentetik saçlarım artık keçe gibi oldu; bu sefer gerçeğini alıcam ama kazıklanmak istemiyorum, öyle sentetikle karışık falan olmasın. siz nerelerden ve daha önemlisi ne kadara aldınız? en ucuzundan lazım bana 5 6 tane saç :/

2. 20 Ocak 2010
  3. v_reyhan

v_reyhan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım istanbulun neresinde oturuyosun bilmiyorum ama ben osman bey metro durağının olduğu yerde hemen yanında var bi yer baya çeşit var gerçekte sentetikte bulabilirsin fiyatlar değişiyo alacağın saça göre bide eminönünde var mısır çarşısı giriş kapısından gir dümdüz git çıkış kapısı var ordan çıktıktan sonra sağa bi yol var ordan değilde az ilerdeki sağa dönen yola gir 30 metre falan ilerde sağda zaza han var 2.katta hemen görürsün ama seçenek osman beydeki kadar çok değil bide taksimde meydandaki çiçekçi var yolun karşısına geç aşağı doğru sağda perukçular var 2.katlarda genelde vitrinlerden anlarsın zaten hangisi kolayına gelirse artık 3 seçenek verdim :)

4. 28 Ağustos 2011
  5. ErvaAkyol

ErvaAkyol Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eminönünde ucuz olur demişti bir arkadaşım çıt çıtlar için şuan onunla görüşmediğim için ona soramıyorum sizin bahsettiğiniz(mısır çarşısında) yerde fiyatlar hakkında bilginiz var mı acaba?