İstanbulda iyi bir Cilt Doktoru olarak kimi tanıyorsunuz?

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve ahsenim tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ahsenim
  1. ahsenim

ahsenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar,benim bir cilt problemim var,yüzümde kendiliğinden haff kabarma ile bir geniş çaplı kızarıklık oluştu,öyle egzamadaki gibi kaşıntı yok,aradabir kaşınıyo,önce önemsemedim,geçer dedim,güneşten olmuştur dedim,çünkü sabah uyandığımda cilt dinlendiği içinmidir bilinmez kızarıklık geçiyordu sonraki faaliyetlerimde tesbit ettimki sadece güneş değil terdeki tuz tahrişi artırıyo(ayrıca 4 gün öncesine kadarda denize girdim,ordaki tuzda aynı şeyi yaptı)şimdi kötü olan o bölge güneşte yandı kabuklandı ve soyuldu kızarıklıkta geçmiyor,daha da kötüsü yayılmaya başladı,acilen doktor arıyorum,ama çok doktor hatası yaşamış biri olarak öyle rastgele gitmeyecem artık,sizden ricam istanbulda güvenilir işinin piri bir cildiyeci ismi vermeniz,çevremden sonuç alamadım,herhalde ilk benim işim düştü,1 haftaya kadarda şehir dışına çıkacam,bir an önce halletmem gerek,anlayışınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. 22 Ağustos 2008
  3. burbuk

burbuk Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden Agop Katogyan. Kesinlikle memnun kalacaksınız.

4. 22 Ağustos 2008
  5. ahsenim

ahsenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım,başka öneriler varsa özellikle anadolu yakasından

6. 22 Ağustos 2008
  7. ahsenim

ahsenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada agop katogyan hakkında bir araştıma yaptım hakkaten işinin erbabı olduğu söyleniyor,ama kısa sürede kendisinden randevu almak heleki 1 haftada imkansız gibi görünüyor:çok üzgünüm:

8. 22 Ağustos 2008
  9. ElaGozluDilber

ElaGozluDilber Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ümraniye medicana hastanesinde DR.VEFA BEY VAR tavsiye ederim

10. 22 Ağustos 2008
  11. EU3

EU3 Guest

Dr. Sarkis BARIS
    VAR YEĞENıMDE 1 YILDIR GEÇMEYEN BıRSÜRÜ SıĞıL VARDI GÖGÜS SIRTTA HEPSı GEÇTı RANDEVUSUZ HERKESE BAKIYOR AMA ERKEN GıTMELıSıN kesin memnun kalıcaksın

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ağustos 2009
  12. 22 Ağustos 2008
  13. ahsenim

ahsenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim,a.s.

14. 22 Ağustos 2008
  15. burbuk

burbuk Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Evet canım haklısın. Randevu alabilirsen iyi olur. Ama genede diğer önerileri değerlendir. Sağolsun ben 20 yıldır kendisine giderim. Vicdanlı biridir ve ben kendisini çok sevdiğim için ismini vermiştim.
    Şimdiden geçmiş olsun.

16. 27 Ağustos 2008
  17. tremo

tremo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm üsküdar devlet hastanesindeki cildiyeci süpermiş çok arkadaştan duydum belim rahatsız onu halledeyim bi de cildiyeye uğrayacağım ben de... yalnız 2 dr varmış ve 1 tanesi çok metediliyor o da Uz. Dr. Buket Eskiçırak :) bu arada randevu sistemleri konusunda da biraz bişiler duydum gidiyormussun sıra alıyormussun bi yarım saat içinde de sıran geliyormus... olmadı internet sitesine gir :KK66: hem adresi tam alırsın hem de tlfnunu öğrenip randevu alabilirsin.. hem işini de garantiye almış olursun

Son düzenleme: 27 Ağustos 2008
  18. 16 Eylül 2008
  19. topsecret24

topsecret24 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde eşimin yuzunde siğiiler var Sarkıs beye gıdıyor ama henuz sonuc alamadık kuzenınde nasıl bır tedavı uyguladı bılgı verebılırmısın?:sm_confused: