İstanbul'da Kartal Özel Umut Hastanesi'nde Doğum Yapan Var Mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve kardelencicegi tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

21 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kardelencicegi
  1. kardelencicegi

kardelencicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar umut hast. gitmeyi düşünüyorum giden varmı aranızda

2. 21 Ocak 2009
  3. EU1

EU1 Guest

evet birçok arkadasım gitti tedavi amaçlı hamilelik ve doğum yapanlar oldu kimi memnun kimi değil ama memnun olmayan daha çok en son bi arkadasım doğurdu etti haliyle oraya devam etti ve bebek bronşit olmuş onlamamışlar soğanlıkda bi özel hastaneye götürdüler acil orda anlamışlar hatta bgn konuştuk en son orayla ilgili aldıgım duyum bu şekilde

4. 23 Ocak 2009
  5. karabiberim

karabiberim yaren'im canım kızım... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende oraya gidiyorum genel olarak memnunum tabi doğumdan sonra nasıl olur onu bilmem ama 2 sene önce apandist ameliyatımı da orda olmuştum dr ve hemşireler gayet ilgiliydiler.tahlil fiyatları diğer hastanelere göre bayagı yüksek ama ben onları baska yerde yaptırıyorum.

6. 15 Ocak 2010
  7. iremenes

iremenes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım ben 4 ay önce umutta doğum yaptım sezeryanla ücreti ssk ya 500 ü buldu.dr um da şeyma hanımdı çok memnun kaldım..herkese tavsiye edrim...:KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46:

8. 15 Ocak 2010
  9. ksnkblt

ksnkblt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim birçok tanıdıgım umut hastanesinde dogum yaptı. Hiçkimse memnun değil.. Zaten normal dogum diye gidip hep sezeryan oldular.. Birde çok yakın arkadasımın bebeği sarılık olarak dogdu onu bile bu hastane anlayamamıs o kadar teste ragmen.. Doktorun kontrollerine rağmen.. Daha sonra eve geldiğimizde arkadasımın annesi bebeğin renginin sarı oldugunu sarılık olabileceğini soyledi.. Ve haklıda cıktı..

Birde dogumdan sonra bos oda olmayabiliyor, arkadasımı dogumunda yaklasık yarım saat kırkbes dk. dogumhanede beklettiler( özel hastane!!) Hemşireler ilgisiz.. Sebebini sordugumuzda cok yogun olduklarını soyluyorlar.. bu bahane olabilir ama geçerli bir bahane değil.. O zaman personel sayılarını çoğaltsınlar.. Bu sadece bir kişinin yasadığı olumsuzluklar.
    Gidip gitmemeye siz karar verin..

10. 18 Mart 2010
  11. nidah

nidah Sabır ve Dua...!! Üye

Beğenildi:
    251
    Ödül Puanları:
    153
    ben de oraya gidiyorum şeyma hn.a.ve şu anda memnunum inş doğumu da atlatırız sağlıkla..