İstanbul'da lazerle diş beyazlatabileceğim iyi bir diş hekimi arıyorum

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve inertia tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : inertia
  1. inertia

inertia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar, dişlerimi lazerle beyazlatma işlemi ile beyazlattırmayı düşünüyorum.istanbul da öncelikle avrupa yakası veya anadolu yakasında dişlerimi lazerle beyazlatabileceğim bi yer biliyor musunz.* daha önce yaptıran varsa bilgi verebilir mi ismi ,fiyatı ve memnun kalıp kalmadığı hakkında.(bleaching yöntemi ile beyazlatma).

2. 1 Ekim 2010
  3. Perisoko

Perisoko Sakın beni bırakma.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Selam canım. Sana bi önerim olucak, lazerle aynı işi gören bütün diş hekimlerinin önerdiği yüzde yüz memnun kalabileceğin ve çok daha düşük maliyete lazerle beyazlatacağın aynı sonuca ulaşabileceğin bi ürün. Crest White Strips. memnun kalacağına emin olabilirsin. sadece bir öneri. amerikan pazarında ve gg de bulabilirsin. seçim senin iyi akşamlar

4. 2 Ekim 2010
  5. inertia

inertia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevap verdiğin için cok tesekkür ederim perisoko acaba siz bu ürünü kullandınız mı;memnun kaldınz mı? su sıralar lazer e karar vermıs durumdayım hala doktor arıyorum henüz bulamadım.yazdığınz ürünü arastıracağım tekrar tesekkür ederim bilgi için,size de iyi aksamlar :)

6. 4 Ekim 2010
  7. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba bende lazer düşünüyorum. Peki fiyatlardan haberdarmısınız? ne kadar yapıyolar lazeri ve tek seferdemi?

8. 4 Ekim 2010
  9. inertia

inertia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.750 tl imiş,fakat diş hekimi diş minesi için zararlı olduğunu söylemiş (ben gitmedim henüz bi tanıdığım aracılığı ile bilgi aldım) ,korkuttu biraz beni bu. tek seansta yapılıyor yaklasık 1 saat süren bir işlemle yapılıyormus.biraz kararsız kaldım, arastırıyorum bakalım

10. 10 Ekim 2010
  11. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler..evet bende duydum her sene yenilemek gerekiyormuş. Zaten sanatçıların falan dişlerine bakınca çok yapay duruyor. Ama fırçalayarakta beyazlamaz sanırım

12. 12 Ekim 2010
  13. inertia

inertia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet fırcalayarak beyazlatamayanlardanım bende napcağımı bilmıoyorum