istanbulda önereceğiniz gelinlik tasarımı yapan yer neresi çok aciilll!!!!

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve nergisfe tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nergisfe
  1. nergisfe

nergisfe özlemim büyük :'(( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb arkadaşlar gelinlik almam ya da diktirmem gerekiyor bunun için de bildiğiniz önerdiğiniz yer nereler..gelinliğim ışıl ışıl parlasın istiyorum...istanbulda bildiğiniz yer var mı...güvenebileceğim bi yer olsun istiyorum...şimdiden tşkler arkadaşlar...bu arada avrupa yakasındayım..fisfisfis

2. 26 Eylül 2009
  3. aigina_s

aigina_s şahlanıp gitmek içmde var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnm daha yaşım küçük ama geçen yıl ablam evlendi osmanbeyliye giderken hüsniye moda evinde diktirdik nişanlığı... gelinliğinide yine oradan aldık.. gören hayran kalmıştı. internetnetten modellerine bakabilirsin ama emin ol daha güzellerini gidince göreceksin. tasarımcısı selda hanım gerçekten iyi işler başarıyo.. umarım yardımcı..

4. 27 Eylül 2009
  5. aysenurgurur

aysenurgurur Guest

fatih hasret moda evi...hayalindeki gelinliği sen söylüyosun onlar güzel eklemeler yaparak çiziyolar...

6. 28 Eylül 2009
  7. Bige_

Bige_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bağdat caddesine bak orda kusursuz dikiyorlar.

8. 20 Ekim 2009
  9. nergisfe

nergisfe özlemim büyük :'(( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşkler arkadaşlar dediğiniz yerlere gidecem başka önerisi olan yok mu acaba ????????

10. 21 Ekim 2009
  11. ezo30

ezo30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba .verdiğin adrese baktım ben . bana emin gelen tarafı kendi dizaynlarının fotolarını çekip koymuşlar . sorum şu olacak sana : fiyatlar nasıl . bir de sakıncası yoksa ablanın geinliğini atabilirmisin buraya . çok merak ettim . ricam bu olacak:1hug:

12. 10 Kasım 2009
  13. soundwave

soundwave Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar önerdiğiniz yerlere ben de bakmak istiyorum fiyattan bahsederseniz memnun olurum. ortalama ne kadar eder acaba?

14. 10 Kasım 2009
  15. gul89

gul89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende hasret modayı biliyorum ama kendin özel sipariş istersen 5000 TL'den başlıyorlar dikmeye

16. 17 Mart 2012
  17. singesong

singesong Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    hasret moda diyorum ben de.. Gelinlik tasarımı deyince aklıma bu isim geliyor.. ben de burda diktiriyorum kendi modellerinden beğendim özel dikim kiralık 2500e zorla indirttim.. evet fiyat çok geliyor ama o modellerden sonra gördüğüm gelinliklere bu da gelinlik mi diye geçiyorum ben:KK34:

18. 26 Mart 2012
  19. mimare

mimare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    slm,
    Öneclikle hayırlı olsun, bende Hasret Moda ile anlaşmak istedim ama önce fiyat sorduğumuzda 2500 dediler
    gelinlik denedikten sonra, siz çok işlemeli beğendiniz bu 4500 den aşağı olmaz dediler,
    en son 3500 dediler,üzerime göre dikilecek fakat kiralık olacak haliyle 3500 fazla geldi
    2500 den fazla malesef mümkün değil bütçeme göre :KK43: ,sizinkinin modelini merak ettim
    nette var mı işlemesi az mı çok mu,birde hangi şubeyle anlaştınız? sakıncası yoksa cevabınızı bekliyorum