istanbulda oturupta aşılama yaptırmayı düşünen arkadaşlar....çok uygun ve temiz biyer

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve xsxeker pembe tarafından 4 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Şubat 2008
    Konu Sahibi : xsxeker pembe
  1. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar yengem göz tepe şafak hastahanesinde çalışıyor ayrıca bir başka arkadaşımında eşi yine orada ve yaptıım araştırmalar sonunda aşılama için en uygun yer olduuna kanaat getirdim ha birde özel huzur hastahanesi var ama göztepe şafak kesinlikle tawsiyem 3 yıl boyunca yumurtalıklarımla ilgili başka bir tedaviyi yine orada görmüştüm göztepe şafak hastahanesinde aşılama 250ytl ayrıca ilaçları sigortaya yazıyolar büyük olasılıkla.Özel huzu hastahanesinde 300ytl ilaçlar hakkında net bir bilgi alamadım henüz alıralmaz size döneceğim sewgiyle ve inşallah yawrularımızla güzel günlere

2. 4 Şubat 2008
  3. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şekercim çok teşekkürler bilgiler için.... aklıma takıltı ya tanıdığa indirim yapıyorlarmı a.s.

4. 4 Şubat 2008
  5. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    yapıyorlar sersoy ben denicem bakalım yani benim ki tanıdığım var bakalım hangisinin nazı daha çok geççekCADIARZUtatlicadiarzu:icecream:a.s.:teytey::smiley-cool:

6. 13 Kasım 2008
  7. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    güncelliğini yitirdiği için konunuz kilitlenmiş olup sorularınız için konu sorumlusu (moderator) ile iletişime geçebilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.