İstanbulda Raif Çavuşoğlu çocuk doktoru

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve flowersgarden tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : flowersgarden
  1. flowersgarden

flowersgarden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar, İstanbulda Medi Life hastanesinde Raif Çavuşoğlunu tanıyıan varmı? nasıl bir doktor? Özel muayenahanesi varmış bizim eve yakın. ona götürsemmi bilemiyorum. tanıyoan biri varsa bana fikir verebilirmi?

2. 21 Aralık 2009
  3. rebeca

rebeca nazlım benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben tanıyorum canım çok iyi bi doktor ben de arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim bilgili birisi... kızım 10 aylık bu arada...

4. 17 Haziran 2010
  5. rgulkaya

rgulkaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    konu açılalı epey bir zaman olmuş ama daha sonra başka arkadaşlara faydası olur diye düşüncelerimi paylaşmak istedim.
    Raif Bey iyi değil süper bir doktor, ben doktor arayan ve yakın olan herkese tavsiye ediyorum. Oğlum 3,5 yaşında 6 aya kadar farklı bir doktora götürüyordum,memnun kalmayınca tavsiye hatta tavsiyeler üzerine Raif Bey'e götürdüm ve hala devam ediyorum. O kadar sakin o kadar naif bir insan ki tanıdığınızda kesinlikle güven duyarsınız. Ben bugüne kadar kötü birşey duymadım.
    Tek sıkıntı randevuları genelde doludur,çok sıra vardır.
    Amaaaan başka doktor mu yok ne sıra beklicem diyebilirsiniz ama ben kendisini tek geçiyorum.
    Eğer hastane ya da muhayenehanesi yakınsa kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor.

6. 20 Haziran 2010
  7. nisabeyza

nisabeyza 15.12.2009/14.35 Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    ben o hastanede doğum yaptım.benim bebeğim 6 aylık ve 4 aydır doktorumuz. evet arkadaşın dediği gibi sakin ve naif bi insan. banada onun bu tavrı garip geliyo aslında. sormadıkça çok konuşmuyo. bu aya kadar bebeğimin sağlık sorunu olmadı. rutin kontrollere götürüyorum. sanrıım teşhis ve tedavi konusunda çok ii .neyse bende tavsiye ederim. güven verdiğini bende söyleyeblirim

8. 6 Ocak 2012
  9. destina78

destina78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    13yıldır cocuklarımı götürdüğüm bir doktor..ve kesinlikle cocuk doktoru olarak tavsiye edebileceğim biri..gereksiz yere tahlıller yaptırmaz ilaclar kullandırmaz..teşhisi cok ısabetli bir doktor..3.bebeğimide ona devam ettırecem inş..

10. 13 Ocak 2012
  11. ogigogi

ogigogi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlara katılıyorum çok iyi bir doktor. 12 sene önce oğlumun uzun süre geçmeyen boğulur gibi bir öksürüğü vardı. raif bey boğmaca teşhisi koymuştu, bu yönde tedavi edince oğlumun öksürüğü geçmişti.