İstanbul'da sünnet alışverişi yapabileceğimiz yerler?

Konusu 'Sünnet' forumundadır ve gelmesendeolur tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gelmesendeolur
  1. gelmesendeolur

gelmesendeolur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar oğluma sünnet düğünü yapacağım, bu yüzden kıyafetten davetiyeye ...a'dan z'ye herşey lazım, bu yüzden istanbulda çeşidi bol olan alışveriş yapabileceğimiz :nazar:bildiğiniz yerler varmı.?yardımcı olursanız sevinirim...:enbuyukkk:

2. 13 Şubat 2010
  3. gelmesendeolur

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar eminönü dediler ama tamamda eminönünün neresi hangi sokağı yada caddesi.???

4. 13 Şubat 2010
  5. nesquik_24

nesquik_24 Deniz Bebeğin Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eminönünde kime sorsanız zaten gösteriler canım...büyük bir çarşı orası..aman dikkat et çantana..benim 8 aylık hamileyken çırt çantamı kesip cüzdanımı almışlar ruhum duymadı...çok dikkat et çok hemdeee :)

şimdidden geçmiş olsun...ne kadarlık oğluşun...

6. 13 Şubat 2010
  7. gelmesendeolur

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    tavsiyelerin için teşekkür ederim canım.hırsız deyince tüylerim diken diken oluyor artık.bizim de eve girmişti soyup soğana çevirmiştiler...

:nazar:oğlum 8 yaşına yeni bastı :nazar:canım.beni bir telaş sardı bir de öyle bir yapım varki herşey mükemmel dört dörtlük olsun istiyorum.herşeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyorum.söz konusu oğlum olunca bu huyum hastalık derecesine yükseldi.sünnet şekerinin üzerindeki kurdelinin siminin tonunu bile düşündüm.anla artık..

8. 13 Şubat 2010
  9. nesquik_24

nesquik_24 Deniz Bebeğin Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :) olur o kadar..anneyiz biz kim biizm kadar düşünürki onları değil mi?
    bende dışarı çıkarken bile en basitinden pantolonuna ayakkabısını ona tşörtünü ve hırkasınbı uyduruyorum...hepimizde var bu gibi huylar..istiyoruzki herşeyin en iyisini onlar hak etsin..mahrum kalmasınlar hiçbirşeyden....8 yaş biraz geç olmuş ama güç olmasın canım :)

10. 13 Şubat 2010
  11. gelmesendeolur

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    ergenliğe girene kadar vaktimiz varmış hocalar söyledi..:smiley-cool:

12. 14 Şubat 2010
  13. gelmesendeolur

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    sağol canım bildiğin bir mağaza dükkan vs.de varmı? sora sora bulurmuyuz?bilmiyorumkismile

14. 15 Şubat 2010
  15. gelmesendeolur

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    mahmutpaşa nasıl?

16. 16 Şubat 2010
  17. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende tatilde oğluma sünnet mevlüdü yaptım Eminönü her aradığınız şeyi her aradığınız markada bulabileceğiniz yer sünnet kıyafeti için bende kk daki bir topicden aldım eminönü Sünnet sarayı diye bir yer gitmedim ama internetten incelediğim kadarı ile her bütçeye uygun kıyafet mevcut.
    Ayrıca ben gelen konuklarıma hatıra amaçlı küçük sünnet şapkaları aldım içine kına ve mendil koydum adını yazan etiketleride içine yapıştırıp sepete dizdim çok beğenildi bunu gibi küçük hediyelik eşya , kına sepet kapı süsünü Şark Handa rahatlıkla bulabilirsiniz zaten sorduğunuzda hemen göstereceklerdir.Bu arada düğün içinde bir yer bulmuştum onuda paylaşayım bakırköyde huzur alışveriş merkezinin karşısında malatya sofrası diye bir lokanta var bu lokantanın anlaşmalı olduğu deniz manzaralı bir düğün salonu fiyat da ben sorduğumda kişibaşına 10 tl idi ve menüsüde gayet güzel ve doyurucu .
    Umarım yardımcı olabilmişimdir sorularınız varsa sorabilirsiniz size kolay gelsi Allah DAmatlığınıda gösterir inşallah.:teytey:

18. 17 Şubat 2010
  19. gelmesendeolur

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    ayy canım sağol çok yardımcı oldun.istanbulun yazlık kesiminde oturuyorum.bu yüzden merkeze uzakım örneğin benim eminönüne gitmem 1 saat tutar.hergün gidip gelemiyeceğim için gitmişken tam yerine gideyim istiyorum.şark hanı ilk defa duyuyorum.orayada gideriz o zaman.canım çok güzel düşünmüşsün mevlüt ikramlarını..bende kafamda birşeyler tasarladım.mendilller nasıldı acaba işlemeli filanmı.
    o kadar zorki organizasyon bana ait.adan zye düşünüyorum.ayrıntıcıyım birde..
    salon kiralanması,davetiye seçimi,kıyafet seçimi,düğün müzikleri seçimi,mevlüt şekerleri vs.. çok işim var çok..CADIARZU