Istanbulda tavsiye edebileceğiniz iyi bir Dermatolog? Lütfen kızlar

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve Bleudream tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Bleudream
  1. Bleudream

Bleudream Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar Istanbulda tavsiye edebileceginiz iyi bir dermatolog varmi? erkek ark. sivilce problemi var kullanmadigi yapmadigi kalmadi:1no2:
    Simdiden tskler..

2. 4 Aralık 2008
  3. Serce

Serce mutlu bayramlar;D Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    alman hastahanesine yeni bir doktor başladı tavsiye ederim vefa gönenç özel muayenehaneside var erenköydeydi yanılmıyorsam netten araştır bi istersen acil şifalar diliyoruma.s.

4. 4 Aralık 2008
  5. Bleudream

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Cok tessekur ederim, siz veya tanidiginiz bu doktordami sivilce icin tedavi gordu? Eger oyleyse sonuc nasil?:1rolleyes:

6. 4 Aralık 2008
  7. yemyesil

yemyesil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bendede sivilce problemi var ...kullanmadığım şey kalmadı.bende cildiyeci kolsuz agop kotoğyan a gittim ...herkes tanır o doktoru..veridği ilaçlarla 1 ayda sivilcelerimden kurtuldum diyebilirim.ama sonra kontrolede gitmediğim için ve başka ilaç kullanmadığım için 1 sene sonra sivilceler tekrarladı.ve tekrar gittim veridği ilaçlarla yüzüm toparlandı tekrar ama eskisi gibi fayda etmedi yani hala tam istediğim gibi olmadı.ama buna da şükür diyorum. ücreti fazla olduğu için kontrollere gidemiyorum malesef 300 ytl muayenesi...tavsiye ederim durumu varsa..

8. 5 Aralık 2008
  9. Serce

Serce mutlu bayramlar;D Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sivilcelerim için tedavi görüyorum doktorumdan çok memnunum aile doktorumuzdur kendisi medicana hastahanesindeydi alman hast. transfer oldu konusunda uzmandır. yardımım olabilirse memnun olurum:CüvCüv:

Son düzenleme: 5 Aralık 2008
  10. 6 Aralık 2008
  11. Bleudream

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar yazdiginiz icin tessekur ederim a.s. nettende arastirdim bi kac doktor.hepsi ben cok iyim falan diyor ama her doktor kendi icin oyle der tabiki.tedavi olupda kurtulmus olan arkadaslar yazarsa cok makbule gecer valla a.s.

12. 6 Aralık 2008
  13. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    cnm valla benim bir arkadaşım Agop Kotogyan a gitmişti sivilce sorunu için sorununu da halletmişlerdi birkaç yıl önce nam-ı diğer Kolsuz Agop cnm ama muayenehanesi nerede bilmiyorum bi araştır netten istersen olmazsa ben arkadaşımdan adresi alır yazarım

14. 6 Aralık 2008
  15. petekkk

petekkk Guest

amerıkan hastanesı yesım aklar guzıde duranın doktoru bende gıttım ıyı gercekten

16. 6 Aralık 2008
  17. petekkk

petekkk Guest

kolsuz agopa bende gıttım ama muayenesı cok pahalı oıldugu ıcın tekrar gıtmedım zırt bırt cagırıyo oda para yanı

18. 7 Aralık 2008
  19. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yedikule Surp Pirgiç Ermeni hastanesi Dr. Vahe Kösem iyi bir doktor orda sgk da geçiyor