İstanbulda tavsiye ettiğiniz dişhekimleri

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve Lavanta tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Lavanta
  1. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar yakın zamanda köprülerimi değiştiricem..lütfen bana duyduğunuz,tedavi olup memnun kaldığınız dişhekimi varsa önerilerinizi sunun..ben bi kaç yere baktım ama netten sitelere bakarak karar veremiyorum açıkçası çok fazla paramda yok burdaki(balıkesirde) beni tam olarak memnun edecek donanım yok ..sizden cevap bekliyorumm sizin fikirleriniz önemli artık karar verip görüşmem vee işyerinden izin alıp gitmem lazım yaza kadar..:enbuyukkk:

2. 5 Şubat 2010
  3. Lavanta

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet arkadaşlar cvp gelmedi sizlerden ama ben aşağı yukarı karar verdim ..istanbul asya bostancı diş hekimi osman nursal gidip muayene olduktan snr tam olarak kesinleşicek ..

4. 5 Şubat 2010
  5. EbRuLi

EbRuLi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Anadolu yakasındaysanız kendi doktorumu öneririm size. Başkent Üniversitesi Altunizade polikliniğinde Kutlu Tanık.

Şayet Avrupa yakası derseniz, Ak Merkezin karşısında Doç. Dr. Ahmet Kurtaran var. Ahmet Bey'in özel kliniği orası. aynı zamanda Kutlu Bey ile aynı hastanede görev yapmaktadır.

Her ikisinde de tedavi olmuş bir hasta olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Sevgilerimle,

6. 6 Şubat 2010
  7. Lavanta

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ebruli özel mesaj attım sana eğer cvp verirsen çok memnun olurum..çünkü balıkesirden gidip tedavi olucam ve kesinlikle maddi imkanlarımı kısıtlayıp gidiyorum çektiğim tüm sıkıntıya değecek dişlerim olmalı..

8. 14 Şubat 2010
  9. kakule8

kakule8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım 20 senelik diş hekimiyim diyen bir hekimden ve çapadan yeni mezun olmuş bir hekimden çektiğimi başka kimseden çekmedim.
    Sana tavsiyem dişlerinde kanal tedavilik vs bir durum varsa normal hekime sakın gitme, mutlaka endodonti uzmanına git.
    Şayet sadece köprülerin değişecekse hekime değil işin ehli bir teknisyene git. Hem daha ucuza halledersin hemde memnun kalırsın

10. 14 Şubat 2010
  11. lalli

lalli :) Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    148
    avrupa yakasında eyüpteki Burkay Doruk Özer'e hep gidiyorum çok memnunum kaç sene önce dolgu yaptırdım hiçte korumama rağmen bişeycik olmadı tavsiye ettiklerimde çok memnun eğer gitmek istersen googledan adını arat çıkıyor tel numaraları geçmiş olsun şimdiden

12. 16 Şubat 2010
  13. Lavanta

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar teşkkür ederim..ben anadoluda osman nursal var sitesinden gördüğüm kadarı ile daha genç ama avrupada da asistanlık yapmış..benim dişetime müdahale edilmesi gerek..çünkü dişim çekilmişti orası boş olunca diğer dişlerime göre aşağıda onu eşitlemesi gerek ..birde sitelerine yapılan müdahaleleri gösteriyorlar ya onlar kendi yapımlarındır inş.ben o değişikliğe bakarak gidiyorum..tavsiyelerinizide göz önünde bulundurucam..

14. 18 Şubat 2010
  15. nazan8

nazan8 Guest

Dental Studio'yu oneririm.Bagdat cd.Erenkoy cami yanında.İlk olarak klinik gibi degil, terapi merkezi gibi dizayn edilmis ve yeni acıldıgı icin fiyatları cok uygun yapmıslar.Ucretsiz muayene ve rontgen fisi elime gecti cok guleryuzlu ve ilgiliydiler.

16. 30 Mayıs 2012
  17. jennyy

jennyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    İstanbul/Maden Dentshine.
    Sarıyer'e bağlı.

18. 7 Aralık 2012
  19. IraSCiBLe

IraSCiBLe Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Dr. Mete Hanzade.. Priodontoloji uzmanı, çok titiz ve hastalarıyla ilgili ibr hekim..Bakırkoyde muayenehanesi var ayrıca Halkalı'da Avrupa Konutlarının orada Dental Corner diye yeni bir klinik actı, oldukca basarılı bir yer..