İstanbul'da yaşayan anneler lütfen yardım:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve neshe1976 tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : neshe1976
  1. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kasım anneleri.İstanbul'da oturan anne adaylarının yardımına ihtiyacım var.Yaz boyu eşim çalıştığından ve agustos ortası gibi taşınma olayımızdan dolayı bebeğim için hiçbir alışveriş yapamadım.Şimdi de ramazan oldugu ve cevremdekilerin niyetli olmasından ve maddi sıkıntılardan dolayı alışveriş hemen bayram ertesine bırakmak zorunda kaldım.Annem de vefat ettiğinden dolayı her iş bana bakıyor şu an için.Kayınvaldem de yaşlı,artık görümcemle alışverişe gitcem.Bilmem nasıl yetişcem ama allah yardımcı olur heralde.Bebek odası yapmayı düşünmüyordum ama şu anki evim çok müsait oldugu için yapmaya karar verdim.Yanımda ilk birkaç yatırmak için sallanan basit bir beşik var fakat esyalarını falan koymak için dolaba falan da ihtiyacım var.Dolabı da tek almak istemiyorum.Olmuşken düzgün bir oda olsun istiyorum.Kıyafet alışverişi için Emnönünde havuzlu hana ve beylikdüzündeki sevi bebeye gitcem fakat bebek odası için fazla dolaşcak vaktim yok.Oda alan arkadaşlar acaba nerden ,ne kadara aldılar.Kızım olacak,kız bebek odası arıyorum ve beylikdüzünde oturuyorum.Lütfen değerli bilgilerinize ihiyacım var,yardımcı olursanız çok sevinirim.Hepimize hayırlı doğumlar,hayırlı evlatlar.

2. 20 Eylül 2008
  3. EU3

EU3 Guest

allah kolaylık versin tatlım, bende neredeyse herşeyimi tek başıma yaptım daha doğrusu eşimle yaptık çünkü benim ailem ankarada kayınvalidemde hala yazlıkta, biz mobilyamızı modokodan aldık 1750 ytl taksitle, gerçekten kaliteli ve çok kullanışlı.
    bugün gelecekti aslında ama pazartesiye kaldı, üç kapılı dolap ve büyüyen yavrulu yatak aldık altında kocaman bazası var yada arkadaşları falan gelince yatak olabiliyor, şifonyer almadık yerimiz dar:)
    fiyatın içine oyuncak rafı, yatak ve uyku setide dahil

4. 20 Eylül 2008
  5. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Sana uzak ama gaziosmanpaşa da fetih bebe var. Nerdeyse herşeyimizi ordan aldık hala devam oraya. Kıyafet için havuzlu hanın çıkışında solda crazy baby var bakmanı tavsiye ederim. Havuzlu hana göre çok çok uygun ve kaliteli.

6. 21 Eylül 2008
  7. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım unkapanı saraçhane köprü altında bebek arabaları ve bisiklet çarşısı var..üst katlar tamamen mobilyacı..fiyatlar çok uygun..300 ytl ye karyola 150 ytl ye şifonyer 200 ytl ye gardroplar var tam takımlar var 600 ytl bence tavsiye ederim..

8. 21 Eylül 2008
  9. Strawberry_83

Strawberry_83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.395
    Ödül Puanları:
    163

canım işine yararmı bilmiyorum ama ben bahçelievler kadirhas ta dolaşırken bir mağazada 699 ytl ye taksitle bebek odası satılıyodu dolabı komidini ve yatağı şirin bişeydi ve renkleride vardı istersen bi bak derim ben önceden aldığım için ordan alamadım ama eğer almamış olsaydım ordan alırdım canınıda sıkma benimde durumum pek iyi sayılmaz ama allah yardım ediyor bi şekilde ve herşeyini alabiliyorsun inşallah bebeklerimiz bize uğurlu gelir ve birçok yeni işlerin başlangıcını yapmış oluruz unutma hayatta hiçbirşey için üzülmeye değmez bak gör bebişlerimiz gelince dünyanın en mutlu insanları olucaz cnm

10. 21 Eylül 2008
  11. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bence panik yapıyorsun.
    Ben hiçbirşey almadım.
    Herşeyden önce bebişlerimizi kucağımıza sağ salim alalımda bu işler çok kolay.
    İnan eşim bile yurtdışında, herşeyimi kendim halletmek zorunda olmama rağmen hiç düşünmüyorum.
    Tabii bunda 2. bebeğim olmasınında payı büyük.
    Tecrübeliyim yani.
    Doğumdan sonra birkaç gün yanında yada basit bir beşikte yatırabilirsin.
    Kendini toparlayınca da çıkar alırsınız.
    Belki o arada biri size hediye olarak almayı da teklif edebilir.yerimseniben
    Ben sadece birkaç kıyafet aldım, onlarda alışveriş amaçlı değil, görünce dayanamayıp aldığım şeyler.
    Eğer kıyafet için tavsiye istersen, ben güneşlide outlet mağazaların olduğu bir bölüm var, gözüne çarpmıştır. (waikiki, wenice, collezione falan var hani) orada kanz bebek mağazası var, oradan birkaç bişey aldım. Tavsiye ederim. Hem uygun hem çok kaliteli.
    Kolay gelsin, kendini bu gibi küçük konular için sakın üzme. İnan sonra gülüyorsun bu durumlara.
    Kendine iyi bak....

12. 24 Şubat 2011
  13. donus

donus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    6.5 aylık hamileyim bebeğim için allah rızası için yardım eden yok mu... ben antalyada oturuyorum kargoda ödeyecek gücüm yok yardım elinizi uzatın bana lütfen biberonu emziği battaniyesi havlusu elbisesi kimin elinde bebek eşyası varsa yardım etsin nolur.. ilgilenene adres yollarım ..:KK46: