istanbul'daki düğün mekanlarına yorum yapalım

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve PoLiMeR tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : PoLiMeR
  1. PoLiMeR

PoLiMeR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    istanbulda düğün yapmış ya da düğüne katılmış arkadaşlar acaba herkes bir mekan hakkında yorum yapabilirmi? bizim için olumlu ya da olumsuz yorumlar çok önemli çünkü düğün mekanı seçimi gerçekten çok riskli. yapılan yorumlar sayesinde bizde seçimlerimizde daha rahat olabiliriz.:nazar:

ben yıldız hisarüstü tesislerinden bahsetmek istiyorum öncelikle. mekan çok güzel köprü ayaklarınızın altında enfes bir manzara, ama canlı müzik yapanlar çok eğlendiremiyor. şarkı seçimleri yanlış. düşünenler varsa şarkı listesi kendileri oluştursun bence.

şişli osmanbeyde labella düğün salonu var. ordada bir düğüne gitmiştim. aslında düğün salonunda düğün yapmayı düşünüyorsanız konumu ve salonu itibariyle önerebilirim. sadece diğer düğün salonlarına göre biraz fiyatı yüksek.

özellikle oba restaurant, holiday inn istanbulcity, le parc de marriage, mihrabat korusu, nanna restaurant, sophia çengelköy mekanlarından yorumlar bekliyorum.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürleropuyorumnanaktan

2. 11 Şubat 2010
  3. PoLiMeR

PoLiMeR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç bu mekanlarda düğüne katılmış olan yok mumafoldumben

4. 20 Nisan 2010
  5. Selva

Selva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oba restaurant i secme bence, onlar dügün organizasyonunda pek tecrübeli degiller bence.

6. 20 Nisan 2010
  7. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kardeşimin düğünü yadin bey restaurant ta oldu... baya tuzlu ama.havuz başı güzeldi

8. 21 Nisan 2010
  9. PoLiMeR

PoLiMeR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben düğün yerimi belirledim ztn ama oba restaurant düğün konusunda bi felaket görüşmeye gittiğimde direk farkettim bunu. guclubacismile

10. 25 Nisan 2010
  11. Selva

Selva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet, bizde gitmistik.dügün sirasinda disaridan baska misafir de kabul ederim dedi. yani restorani dügün icin kapatmaya hazir degildi.. ama manzarasi cok güzeldi. nereyi sectin polimer?

12. 25 Nisan 2010
  13. PoLiMeR

PoLiMeR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bostancı-maltepe sahilyolunda wonderland restaurantta olucak cnm. oba restauranta bigün gittik kişibaşı 60 tl dedi. 1 hafta sonra gittik kişi başı 100den aşağı olmaz dedi. ee dedik neler dahil. yemek dahil okdr, müzik ekstra,pasta ekstra,kamera ekstra,süsleme ekstra... ee dedik çok diilmi bu ya, adam dioki çokmu diosunuz normalde nekadar düğünler dedi. onunda haberi yok yani. bide komedi neyin dahil olduğu bile belli diil neye para verceğini bilmeden olurmu yaa. neyse işte bide özel bi günümüzde rezervasyon yaptırmıştık bi gittik tadilat var haber bile vermediler. yan tarafta maç izlenen kafeye yönlendirdiler bizde nişanlımla okdr şık giyinmiştikki utandık gitmedik rezil oldu günümüz. aslında yani ben orayı seviyorum çünkü yeri süper yani, ama okdr yaniboshayallersmile

14. 26 Nisan 2010
  15. perimsin

perimsin yakışıklı oğlum büyüyor... Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    113
    mührabat korusunu önermiyorum ben gerçi fiyatları çok uygun diğer mekanlara göre ama belediyenin yeri halka acıktı çok saçma sapan bi düğüne gitmiştim...Fatihte SULTAN SARNIÇ var.Muhtesem bi yer , özel bir firmaya ait.Tabi 12-15 bin fiyatlar değişiyor.

16. 26 Nisan 2010
  17. esinnnnn02

esinnnnn02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sana katılıyorum canm,kesnlkle Fatih Sultan Sarnıç süper bi mekan!!!boshayallersmile düğüne de katıldım orada,mikemmelllalkisalkisalkis

fekatt mihirbat korusunun fiyatlarının uygun olduğunu sanmıyorum be güzelim?nasıl yani uygun derken?

18. 26 Nisan 2010
  19. perimsin

perimsin yakışıklı oğlum büyüyor... Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    113
    Yani yemekli bi düğün düşünürseniz daha uygun fiyatlar.Çünkü belediye bu nedenle halka açık :) Sultan sarnıcı kesinlikle parasını % 100 hakediyor :KK66: Herkese öyle bi düğün nasip olsun :)