İstanbuldaki en iyi tüp bebek merkezi neresi sizce??

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve AYCANXIXLAYDA tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : AYCANXIXLAYDA
  1. AYCANXIXLAYDA

AYCANXIXLAYDA Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar Arkadaşlar;

Yakında tüp bebek ile ilgili tedavi görmeye başlayacağım. Ama nerede yaptırsam karar veremedim. Başarı oranının yüksek olduğu yere gidip o tüp bebek merkezinde işlemi yaptırmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

İyi Günlerr

2. 26 Ağustos 2008
  3. çixgxtanesi

çixgxtanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım herşeyden önce allah gönlüne göre hayırlısı ile verir inşallah.Ben alman hastanesine gittim.şu anda 10 haftalık hamileyim.ama istanbul daki pahalı hastanelerden biri ve çok yoğun bi merkez,kalabalık.ama işlerini iyi yaptıklarına inanıyorum.birde böyle bir konu açılmıştı oraya bakarsan bayağı bir yorum var hastanelerle ilgili.

4. 26 Ağustos 2008
  5. AYCANXIXLAYDA

AYCANXIXLAYDA Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Çok sağol canım. Seninde hayırlı olsun bebişin. Sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah. Çalıştığım kurum bir kısmını karşılayacak eşimde diğer kısmını o kısmını şimdilik kafamıza takmıyoruz. Bilgim olması açısından ne kadar tuttuğunu söylermisin ilaçlar ve işlem hepsi

6. 26 Ağustos 2008
  7. iremm24

iremm24 YARABBİ ŞÜKÜRRR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım öncelikle hayırlısı olur inşallah.Tüp bebek merkezi seçerken;başarı oranları,ekibi ve oturduğun yere yakınlığı önemli.Ben bunları baz alarak araştırdım ve yeşilköy international hastanesinde kara kıldım.Ekibi çok iyi,işlerini inanılmaz titizlikle yapıyorlar.Doktorum Prof. Engin Oral dı.Sonucum tam belli olmadı,yarın yaptıracağım testle anlaşılacak.Ama gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Oranlarıda çok iyi.
    Fiyatı:tüp bebek paket program 3950 ytl+ilaç.Bende 1500ytl ilaç masrafı oldu.
    Toplamda 5500-6000 arası bişey ödedik.

8. 26 Ağustos 2008
  9. AYCANXIXLAYDA

AYCANXIXLAYDA Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    İnşallah istediğn sonucu alırsın canım.Bana uzak mesafe olarak ben leventteyim. Oraya gidebilmem zor bir de işyerim anadolu yakasında..İyi olurdu aslında.Dediğin gibi tüp bebek merkezini seçerken başarı oranları, ekibi gerçekten çok önemli..Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

10. 26 Ağustos 2008
  11. çixgxtanesi

çixgxtanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alman hastanesine tüp bebek raporlu gittik.1850 euro hastaneye verdik.2500 ytl ilçlar tutuyor.bunun 500 ünü biz 2000 devlet karşıladı.bunlar tüp bebek yani transfere kadar.birde transferden sonra devletin karşılamadığı ilaç ve iğneler oldu bende.500 daha ekstra iğne parası harcadık.toplamda bizim cebimizden 5000- 5500 arası bi para çıktı.ben aklımda olan bütün tüp bebek merkezlerini gezdim.sana da öneririm yüzyüze görüşmek herzaman daha iyi.içine sinen merkezi tercih et,senin güvenmen ve kendini iyi hissetmen tedavini olumlu etkiler.aklına gelen tüm soruları sor.hayırlısı olsun.ha birde merkezin kendi laboratuvarı var mı yoksa başka bi yerde mi yapıyolar ,bu işte laboratuvar ekibi es geçiliyor ama emriyologların tecrübeside çok önemli bence.

12. 26 Ağustos 2008
  13. AYCANXIXLAYDA

AYCANXIXLAYDA Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Alman hastanesine görüşmeye gidebilirim. Bana söylenen yerler var birkaçtane bahçeci kliniği, memorial gibi bunlar ilgili bilginiz var mı hiç

14. 26 Ağustos 2008
  15. nestle76

nestle76 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben kadıköy acıbadem hastanesinde yaptırdım...doktorum doç.dr.cem demirel di..ilk denemede hamile kaldım...şu anda 15 haftalık hamileyim...hastaneyi ve doktoru şiddetle tavsiye ederim...

16. 26 Ağustos 2008
  17. LEAH

LEAH Finis coronat opus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    NEstle 76 merhaba, geçen şubat ayında Cem Bey bana da bir laparoskopi yapmıştı ve ben de ondan memnun kalmıştım. Şimdi de Deniz Hn. ile tüp bebek için başlıyoruz. Sana biriki sorum olabilir mi?

1. Bana 1 regl dönemi boyunca doğum kontrol hapı verdi(şu anda 8. haptayım) sonrasında puregon yapılacak (reglin 3. gününden itibaren) ve sonra da yumurta toplama ve embriyo transferi dedi. Sende nasıldı? transfer kaçıncı gün oluyor?

2. Bana % 80 ihtimal verdi Deniz hn.( Benim bir kızım var ve geçen kış bir dış gebelik ve ona bağlı olarak da tüp kaybı yaşamıştım. ) Sana ne kadar başarı oranı söylemişlerdi? Gerçekten bu oranlar gerçekçi mi diye korkuyorum da.

3. Kaça maloldu? Biz para pul sormadan başladık ama hadi hayırlısı bakalım diyorum...

18. 26 Ağustos 2008
  19. galatea79

galatea79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende amerikan hastanesinde tedavi gördüm ve ilk denemem de hamile kaldım doktorum bülent urman sana şimdiden hayırlı olsan canım