İstanbuldaki Özel Hastaneler - Dogum ücretleri

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Baku tarafından 14 Nisan 2008 başlatılmıştır.

14 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Baku
  1. Baku

Baku Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kızlar
    22 haftalık hamileyim. Suan Academic Hospitala gidiyorum ama nedense içimde bir his var dogumu orda yapmak istemiyorum. Yenidogan yogun bakım ünitesi olmadıgını da ögrendim İstanbuldaki hastanelerde dogum yapan, dogum ucretleri hakkında bilgisi olan arkadaslar cevap yazarlarsa cok sevinirim.

2. 14 Nisan 2008
  3. funda72

funda72 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :KK46:merhaba.ben henüz hamile kalamadım ama şimdiden hastane araştırıyorum.bazılarını yazıyorum.bu arada ben hamile kalırsam ümraniyedei atlas hastanesini düşünüyorum.orda normal300,sezeryan500 yenidoğan üniteside var.dr.selma hn.çok tatlıymış.ferihan laçinde sezeryan 1900müş.dr.gül hn.çok iyiymiş ordada.yenidoğan ünitesi var sanırım.florence nightingale hastanesinde normal5.500ytlsezeryan7.300ytl.yenidoğan initesi var.bence çok pahalı.medipol ise sezeryan 2500müş.normali bilmiyorum.yenidoğan ünitesi var.dr.pınar kumruyu tavsiye ederi çok şeker.benim doktorum ama fiyat yüzünden ve ilk doğumumu atlasta yapmamdan dolayı medipolü tercih etmedim.inşallah yardımım olmuştur.

4. 15 Nisan 2008
  5. Baku

Baku Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkür ederim Funda
    Bende cok pahalı bir yer olsun istemiyorum. Arastırıyorum. Tavsiyelerin için tesekkür ederim bakalım bu bir ay arastırıp karar verecegim. Dogum ucretleri makul olan bir hastaneye devam edecegim.

Umarım en kısa zamanda cift cizgiyi görürsün. Bende 8 ay beklemiştim ikinci çizgiyi görmek için. Stres yaptıkca sure uzadı, stres yapmayı bıraktıgım ay hamile kaldım. Umarım en kısa zamanda güzel haberler alırsın. Tesekkür ederim.

6. 20 Nisan 2008
  7. funda72

funda72 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah sanada bebişini kucağına almayı nasip etsin canım

8. 20 Nisan 2008
  9. -aixsxe-

-aixsxe- Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

araştırmaların için teş. canım ama kızmayında bence çok abartılı arabamı alıyoruz nedir yani!
    tamam iyi bir yerde doğum yapmayı herkes ister ama uçmanın bir gerekliliği yok .
    neden devlet hastanelerini düşünmüyorsunuz gayet güzel ilgili ve alakalılıar .üstelik yeni doğan üniteleride var :))
    özellikle göztepe ssk birde ssk nız varsa tamam en güzeli, ben ilk doğumumu orada yaptım çok memnun oldum ssk mız olmadığı için 400 ytl vermiştik ama olsun helali hoş olsun .inş. bunda ssk mız olacağı için ücretsiz olacak :dance:
    ama illada özel hastane diyorsanız ve çınara yakınsanız orayı tavsiye ediyorlar dr. sibel hanım .
    birde delta hospital var yengem orada doğum yaptı memnun kalmış ama dr. bilmiyorum ...

10. 21 Nisan 2008
  11. funda72

funda72 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel söylüyorsunda devlette,göztepe sskda doğum yapıp yaka silkende çok var.özel hastanedki ilgiyi görende var görmeyende.ben devlete gittim muayeneye kadın kasap gibiydi resmen tövbe ettim bidaha gitmedim.atlasta yeni doğum yapan biriyle tanıştım çok memnun kalmış bu 2. doğumuymuş orda.hatta bugün meraktan hastaneye gittim yeni geldim daha çok temiz ve ilgilendiler benle.ordaki muayene sırası bekleyenlere sordum şikayeti olan yok.galiba şans buda.sana iyiysi denk gelir,öbürüne kötüsü.tüm hastaneler için geçerli bu .hayırlısı olsun hepimiz için

12. 21 Nisan 2008
  13. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben medicine hospital da normal dogum yaptım 350 ytl dedıler ama 800 ytl hesap odedık malesef gırıste az dıyolar ama cıkarken bırsuru seyler soyleyım bu parayı senden soke soke alıyolar. ustelık ılgı falan gostermıyorlar çok berbat sakın bu hastaneyı tercıh etmeyın. ama tem hospıtal mukemmel tavsıye ederım.

14. 21 Nisan 2008
  15. melser

melser Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben özel çapa hastanesinde doğum yaptım yeni doğan bakım ünitesi herşeyi var ssk normal 250 sezeryan 350 isteğe bağlı sezeryan 750 ytl idi normal doğum yaptım bir gece kaldım 250 ytl ödeyip çıktık çokta memnun kaldım

16. 21 Nisan 2008
  17. -aixsxe-

-aixsxe- Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    demekki ben ve benimle birlikte o gece doğum yapan arkadaşlar çok şanslılarmış HAMD olsun .
    hayırlısı inş.
    birde atlas hakkında şu topiği bir inceler misin ?:bbo:

http://www.kadinlarkulubu.com/atlas-hastanesi-t176251/index.html

18. 24 Haziran 2008
  19. funda72

funda72 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mesajını yeni okudum canım.heralde siz şanslılardandınız.burda ssk da doğum yapmış bir bayanla konuştum sakın gitme berbat dedi.zeynep kamili düşündüm.oradanda yaka silken çok. pislik içinde hastane iğrendim dedi.vazgeçmiş bidahada gitmemiş.ha tabi özellerdede yaka silktirenler var yok değil.ama ilgi farklı malesef canım ya.
    verdiğin o link benim topiğimin zaten.atlastan çok memnun olanda var olmayanda.hatta kk da elmas rumuzlu bi arkadaş var .o da oraya gidiyo va çok memnunmuş.doğumunuda orda yapıcak.ben özel hastanede doğum yapmaktan yanayım.herkesin kendi kararı bu.ben böyle istiyorum.çünkü ilgi daha güzel oluyo.yığınla insanın beklediği bi ortamda doktorda haklı olarak vakit ayıramıyo.özeline gidersen ayrı tabi.senin gibi memnun olanda var azda olsa.ben kimseyi eleştirmiyorum devlet niye gidiyosun diye*herkse özgür.ayrıca ben fiyatı uygun olan iyi bi özel hastane arştırıyorum.buldumda. sen nerde yaptın doğumunu?ıspartadamı?ordakiler dah ilgili demekki.mesela ben marmariste yaşarken devlete gidiyodum çok memnundum hastaneden.kadın doğum hariç.kadın resmen kasap gibiydi.iğrenç bi muayne şekli vardı.tövbe ettim bidahada gitmedim kadın doğuma.ama istanbulda çok darda kalmazsam düşünmüyorum.muayene için değil ama doğum için istemiyorum açıkçası canım.allah tüm hamişlerin doğum yapacakların yardımcısı olsun.hepimizn doğumu çoooooook kolay olur inşallh.