İstanbuldaTedavi için rapor çıkaran arkadaşlar bilgilerinizi paylaşırsaız sevinirim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve baharson tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : baharson
  1. baharson

baharson Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar istanbulda hangi hastaneden tüp bebek raporu aldığınızı ,hangi evraklara ihtiyaç olduğu, şimdi rapor çıkarıp temmuzda tedavi olsak olur mu gibi sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim.İkinci denememi raporla yapıcam bu aptalca yasa yüzünden bir şey ödedikleri de yok ama paramızla rezil oluyoruz işte allah hepsine aydı derdi versin de bizi anlasınlar inşallah.Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

2. 10 Mart 2010
  3. saydocan

saydocan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bildiğim araştırma ve üniversite hastanelerinden oluyor. Zeynep Kamil ve Marmara bana yakın olduğu için oraları biliyorum. Yalnız raporu 1 ayda kullanman gerekiyo demişlerdi temmuza kadar olmuyo yani

4. 10 Mart 2010
  5. ozi28

ozi28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben zeynep kamilden çıkardım 1 sene geçerli oluyorlar demişlerdi zeynep kamil daha az bu uğraştırıypr bence bu süreçte...

6. 10 Mart 2010
  7. cerenduru

cerenduru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ozi28
    slm
    bişe sorabilirmiyim bu tüp bebbek raporu ayrımı oluyor ben araştırma has.tbirapor aldım ama ilaç sağlık raporu bunun dışında bişe gerkiyormu acaba?
    teşekkürler

8. 10 Mart 2010
  9. saydocan

saydocan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ozi canım bende geçen sene zeynep kamilde almaya çalıştım erkek infertilitesindan rapor daha kolay çıkar demelerine rağmen iki ay uğraştım ve sonra sılılıp bıraktım. İlaç dahil kampanyalı bi yer denk gelince rapordan vazgeçtim. Aynı dönemde bi tanıdığımda marmardan aldı ve 1 haftada bitirdi. şimdi haftaya tekrar rapor sürecine başlıcam senin dediğin gibiyse bende zeynep kamile gideyim , sen ne zaman almıştın raporunu ?

10. 10 Mart 2010
  11. baharson

baharson Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar ben öğretmenim başka bir yerde görevde 5. yılını doldurmak gereklidir filan diye bir şey okudum doğrumudur acaba gerçi eşimde morfolojide bozukluk var onun sigortasıyla olmuyor mu acaba kafam karıştı biryerleri arayıp kesin bilgi almak lazım

12. 10 Mart 2010
  13. saydocan

saydocan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende öğretmenim hiç öyle bişey duymadım, ben eşin sigortasıyla olmuyo diye biliyorum ama dediğin gibi en doğrusu arayarak bile değil bizzat gidip sormak ben öyle yapcam ve gidicem haftaya

14. 11 Mart 2010
  15. ozi28

ozi28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm cnmcım bana zeynep kamilden verdikleri raporda ilaç +tüp bebek raporu aynı idi...
    Aldığın yere bi sorsaydın detayını cnmcım bu konuda bilgim yok ben zeynep kamilden çıkarttığım için
    rabbim yardımcımız olsun inşallah...

16. 11 Mart 2010
  17. ozi28

ozi28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm marmaradan çıkartılan raporla sadece marmarada deneyebiliyorsun dışarıya denemek için rapor vermiyorlar marmara
    ben haziran gibi rapor çıkarmaya başvurdum ama bilerek uzun süre evraklarımı tamamlamadım hemen deneme yapmayacağım için
    ben tüp bebek için kan vereceğim gün eşimede ürolojiden internetten randevu aldım elinde spem tahlilin varsa yakın daha sperm tahlili istemiyorlar zaten onunla ürolojiye gitti eşim ve araştırdığıum kadarı ile en kolay zeynep kamil bence bu rapor işinde yeni başlıcaksan benim bi arkadaş bi adette başladı diğer adette denemesini yapmıştı raporunu almıştı yani bi dahaki adete sen nerde denedin 1.tüpünü
    rabbim bu yolda hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

18. 11 Mart 2010
  19. deniz0509

deniz0509 Birgün geliceksin bebeğim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,
    benimde bir sorum olucak
    bazıları üç yıllık evli olmadan alabilmiş
    ben ve eşim 26 yaşındayız 2 yıllık evliyiz erkek infertilitesi var
    benim 5 yılı geçen ödenmiş sigorta gunum var
    eşimde varikosel ameliyatından önce ve sonra 100,000 ml sperm var ve yarısı ölü 50,000 ml diyebilriz
    bir kez mikroenjeksiyon denememiz vr olumsuz .
    bize rapo verilir mi üç seneden önce ????