İstanbullu anneler, bebek alışverişini nereden yapıyorsunuz?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve gkt tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gkt
  1. gkt

gkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba, ben 28 haftalık hamileyim. alışveriş yapmaya başladım ama bütçem biraz kısıtlı. uygun fiyatlı bebek alışverişi için nereyi tavsiye edersiniz? avrupa yakasında nerden ne alınabilir? teşekkürler bilmiyorumkismile

2. 17 Ağustos 2010
  3. sudem34

sudem34 hoşgeldin oğlum.... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Meraba bende 29 haftalık hamileyim bebeğim için eylül ayında alışveriş yapmayı planlıyorum kış bebeği olacak ya o yüzden şimdi fazla bişey bulamam gibi geliyo.
    Eminönünde Havuzlu Han var fiyatları uygun diye biliyorum yeğenlerime hediyeler almıştım orda çok fazla çocuk mağazası var.Hem fikir edinirsin ,hemde bütçene uygun birşeyler bulursun

4. 18 Ağustos 2010
  5. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eminönü civarında alışveriş yapacaksanız havuzlu han o bölgedeki en pahalı yerlerden biri, onun yerine civardaki diğer mağazalardan, kürkçü handan ve özellikle toptancılardan çok daha ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

6. 18 Ağustos 2010
  7. gkt

gkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tavsiyeleriniz için teşekkürler. peki, hamile kıyafetleri için tavsiye ettiğiniz bir yer var mı?

8. 18 Ağustos 2010
  9. sudem34

sudem34 hoşgeldin oğlum.... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bende hamile kıyafeti çok gereksiz ben lcw dan espli tişörtlerden aldım onun dışında büyük beden giyiyorum 2 tişört dışında hiç hamile reyonundan bişey almadım.genelde lcw dan gömlek pantolon alıyorum birde c&a dan gömlek almıştım rahat oluyo çıtçıtlı badi giyemediğin için belin felan açılmıyo

10. 19 Ağustos 2010
  11. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hamile kıyafetlerinde de sanırım en uygun fiyatlar lcw de ayrıca orda hamile kıyafeti olmayan bol bluzlar falan bulabilirsin, sadece hamile kıyafeti üreten markalarda çok hoş şeyler bulmak mümkün ama bence çok pahalılar

12. 19 Ağustos 2010
  13. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de 25 haftalık hamıleyım gecen hafta forumda c&a e bebek joker magazalarını gezdık.CA yıne hesaplıydı dıgerlerıne gore.Bu hafta da havuzlu hana gıttık esımle tulumlar 8 lıra,zıbın takımları da aynı fıyattı.Gayet ıyıydı fıyatlar.Dun arkadasıma gıttım uc hafta var dogumuna.O da emıonu hurrıye carsısı dıye bı yer varmıs ordan almıs bırsuru sey.Hele bı tulum almıs kuyrugu falan var tulumun :))) Etıket ustunde 45lıra yazıyo o 22ye almıs.Logus gecelık almıs ustunde 130 l yazıyo 55 e almıs. Bı de 30 tl ye almıs onu daha cok begendım.Bu hafta sonu oraya gıtmek ıstyorm

14. 19 Ağustos 2010
  15. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Hamıle kıyafetı olarak bırsey almadım pek.Dogumgunumde lcwden t-shirt almıslar onları kullanıyorum.Ucaylıken bı pantoloın almıstım hala onu kullanıyorum.Ikı elbıse almıstım paralanana kadar onları gıyıcem sanırım :) Fındıkzade pazarında gogus kısımları kesık emzıme gecelıgı gıbı bısı vardı 2tl ye aldım tanesını dokmeydı.Sutum gelır sureklı degısmek zorunda kalırım dıye onlardan aldım.8 lıraya trıko bı tunık aldım doguma kadar onları gıyerım sanırım.

16. 19 Ağustos 2010
  17. zeyneptugce

zeyneptugce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam biz 35 haftadayız kesinlikle eminönü Havuzlu hana git derim ben hatta ben hemen hemen tüm ihtiyaçlarımı ordan aldım çok hesaplı oluyo

18. 19 Ağustos 2010
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    İstanbulda olsam kesinlikle Zeylandı tercih ederdim hem çok uygun fiyatları hemde çok kaliteli ürünler satıyorlar.Çok beğeniyorum orayı ben.Tarzı da çok güzel.Bir bakın derim.