istanbullu bayanlar yardımınıza ihtiyacım varr :((

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve roseeda tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : roseeda
  1. roseeda

roseeda kelebeğimi bekliyorum. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar bu perşembe nişanlımın doğum günü.istanbulda yaşıyor bende ona sürpriz yapıp istanbula gitmek istiyorum ama derdim istanbulu bilmemek :KK43: haydarpaşadan metrobüsle şirinevlere nasıl giderim.vasıta değiştirmem gerekiyor sanırsam nasıl yapacağımı söyleyebilir misiniz.senağlama

2. 15 Şubat 2010
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    haydarpaşadan vapurla karşıya karaköye geç orda in alt geçitten geç ister tramvaya bin ister otobüse şirinevlerde in metrobüsle gidemezsin daha zor olur sana en kolayı böyle canım.
    bu arada tramvaya binersen son durak zeytinburnunda inersin hemen şirinevler tramvayına atlayıp şirinevlerde inersin.
    ama illa metrobüsle gitmek istiyorsan haydarpaşadan kadıköye yürü ordan minibüse bin seni metrobüse bırakır ordan metrobüse binip şirinevlerde inersin.

4. 15 Şubat 2010
  5. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    hee şunuda yazayım diyelim karaköye geçtin ordan direk şirinevlere otobüs var bu arada canım çok dikkatli ol istanbulda acemiler pek affedilmez....

6. 15 Şubat 2010
  7. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.256
    Ödül Puanları:
    238
    Haydarpaşa'dan metrobüse bineceksiniz, son durak olan edirnekapıda ineceksiniz.ındiğiniz yerden bu sefer Zincirliköy-Avcılar ya da bazılarında Mecidiyeköy-Avcılar yazar ona bineceksiniz.Aynı istikamete devam edeceksiniz sanırım 5-10 durak sonra falan Şirinevlerde olacaksınız.Şirinevler merkezde inmiş olacaksınız.Bu arada evet bir metrobüsten inip diğerine binmiş olacaksınız ama aktarma yaptığınız ve her 20 saniyede falan bir geldiği için çok bekleme ya da koş koş durumunuz olmayacaktır.

8. 15 Şubat 2010
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    ooo okadar uzakki arası bilmeyen biri çok zor bulur haydarpaşadan şirinevler neredeyse 2 saat ama bizim eve 10 dk kaydirigubbakcemile3

10. 15 Şubat 2010
  11. roseeda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkürler kızlar.metrobüsle gitmek istememin sebebi daha kısa süreceğini düşündüğümden.köprü trafiğine yakalanma olayını yaşamam diye.bu arada metrbüsler sadece akbille mi çalışıo yoksa para veya jeton kullanılıo mu

12. 15 Şubat 2010
  13. YildizlarVeGece

YildizlarVeGece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    haydarpaşa da inme bir istasyon once soğutluçeşme de in. zaten istasyondan cıkınca hemen metrobus ana durağini gorursunuz cok basit.soğutluçeşme metrobusleri (34A) edirnekapıya kadar. zincirlikuyudan sonra herhangi bir durakta avcılar metorbusune(34ler) aktarma yapın. hata yapmanıza imkan olmayan bir guzergah emin olun :KK66:

14. 15 Şubat 2010
  15. YildizlarVeGece

YildizlarVeGece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    haydarpaşadan anca vapurla karşiya geçersiniz cok zor olur :KK66:

16. 15 Şubat 2010
  17. Gabriel

Gabriel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ya bence burdan anladığın kadarıyla, yola çık. sora sora bağdat bulunur. ama istanbulda, Sakın yoldan geçene değil, esnafa sor gideceğin yeri-adresi.! bu önemli.!

18. 15 Şubat 2010
  19. roseeda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim kızlar.bilgileriniz işime yaracak baya.istanbul olmasa başka şehir olsa sorun etmezdim ama sonuçta istanbulda bin türlü insan var size sormak daha mantıklı geldiopuyorumnanaktan