Istanbulu avrupa tarafını bilenler yardım

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve sevgi84 tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : sevgi84
  1. sevgi84

sevgi84 aşkım oğlum beN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar yakında ıstanbula gidicem bana ucuz ve şık şeyler(giyim,ayakkabı,çanta,aksesuar,vs) bulabileceğim adresler verebilirmisiniz?birde tesettürlü kız arkadaşlar nerden alışveriş yapıyorsunuz istanbulda?şimdiden cevaplara teşekkürlera.s.a.s.a.s.

2. 24 Mayıs 2009
  3. mimididin

mimididin Guest

Arkadasim ben de tesetturluyum,gerci Suudi Arabistanda yasiyorum ama genelde alis verisimi Istanbul'a geldikce ordan yapiyorum..tesetturlu giyim istiyorsan Huzur'a git,sana hemen bir kart cikartiyorlar yuzde 10 indirimden derhal faydalaniyorsun,bir de genelde indirimli urunler devamli oluyor.cok guzel yazlik baharlik pardesuler var.Fatih'te olup olmadigindan emin degilim ben pangalti'da olanina gittim.Ama Fatih'te daha degisik cok sayida tesettur magazalari var..sana iyi sanslar...

4. 24 Mayıs 2009
  5. sevgi84

sevgi84 aşkım oğlum beN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    çok teşekkürler arkadaşım inşallah bulabilirim trabzonda tesettür giyim bulmak çok zor.

6. 24 Mayıs 2009
  7. Hic_Kes

Hic_Kes Probisim benim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    istanbul da tesettür alışverişinin merkezi Fatih Fevzipaşa caddesidir, ümraniye ana cadde de aynı sekilde cok sayıda tesettür mağazaları var... diğer aksesuarlar için de ( ayakkabı, canta vs ) bakırköy iyi bi secim olurrr canım , iyi alışverişlerrr yerimseniben

8. 27 Mayıs 2009
  9. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Tesettür açısından bilinenin dışında pek çok alternatif var aslında.Tarza ve imkanlara göre değişir tabi ama Zara ve LCW de oldukça güzel ürünler bulabilirsiniz,tavsiye ederimyerimseniben..

10. 27 Mayıs 2009
  11. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    bakırköy, şişli, nişantaşı, osmanbey, aksaray, fatih, eminönü tarafları avrupa yakasına hem ucuz hemde güzel şeyler bulabileceğin semtlerdir canım

12. 28 Mayıs 2009
  13. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    eminönü fatih vede şişli

14. 13 Haziran 2009
  15. LazSu

LazSu olRizeliSevGüzeli:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben Fatih'ten genelde alış veriş yapıyorum Armine devamlı takip ettiğim bi mağaza ayrıca Beşiktaş 'ta da Adil Işık ama Fatih'te ne ararsan var Armine 'nin tarzı çok güzel. Tavsiye edebilirim

16. 17 Haziran 2009
  17. KIRMIZI

KIRMIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba bişey soracaktım; fatih teki armine da tesettür lüler için elbise varmı? kardeşimin nişanı için almak istiyorum bilgin var mı? fiat konusunda filan. a.s

18. 18 Haziran 2009
  19. LazSu

LazSu olRizeliSevGüzeli:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben şuanda ıstanbul da değilim ama Armine de nişan için yani abiye tarzı 150-300 civarında bolero ile kullanabileğin çok güzel elbiseler var. Onun haricinde Cengiz Aktürk yine tesettürlüler için Fatih'e gidersen çok seçeneğin olur. Aker'in kendi magazasında bir de Juvenile da bulabilirsin. Hatta Juvenile de daha uygun fiyata abiye bulabilirsin.

Son düzenleme: 19 Haziran 2009