işte belirtilerim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve SincapSurat tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : SincapSurat
  1. SincapSurat

SincapSurat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar aylarca burdan sizin yazdıklarınızı araştırdım ve belirtilerini yazanlara hep teşekkür ettim içimden şimdi ben hamileyim ve işte belirtilerim

aynı adet olucakmışım gibi oldum hiç farkı yoktu gelse şaşırmazdım adetten 1-2 saat önce sarı akıntım gelirdi o bile geldi

belim ve kasıklarım çok ağrıdı göğüs uçlarımda sanki karıncalar geziyo gibi oldu çok hassaslaştı sanki uçları kopucak gibiydi

adetimden 3 gün önce sabaha karşı kasıklarımda karnımda çok acayip bi ağrı oldu bikaçdakika sürdü ve geçti

başım döndü ara ara

yatakta sağdan sola dönerken tuvaletten kalkarken sol kasığıma kramplar girdi

ayaklarım ellerim buz kesti

ateşim hiç düşmedi sabahları aynı akşam biraz artış gösterdi

idrarım koyulaştı ama çok değil sabahları koyuydu gün içinde normal

sarı akıntım oldu bugün adetim geçeli 8 gün oldu 2 gündür beyaza döndü ve çoğaldı ama sarıyken öyle çok değildi

canım hep ayva çekti hemde nasıl erik çekti ve hep ekşi adetten önce hep tatlı krizine girerdim ama adetim yaklaşıp geçene kadar hiç tatlı istemedi canım

bacaklarım ağrıdı

ekliyorum:çok uyukladım halada öyle sabahları canavar gibi uyandım ama öğleden sonra konuşurken bile içim geçiyordu

not: göbeğimde çizgi çıkmadı gözbebeklerim büyümedi idrarımda tortu yoktu gayet berraktı

yani kızlar ben aslında çok beklemiyodum klomen kullanmıştım ama kaçıncıydı artık umudum yotu yeterki adetim gelsin diyordum bide kafama taktımmı??? taktım bu ayda her ayki kadar çok abartmadan kafama taktım yani hem tedavi alıp hem kafaya takmamak ne mümkün allah hepinize tez zamanda nasip etsin :nazar:
    ve sizden ricam dua edin bana meleğim sımsıkı tutunsun bana :Saruboceq:
    başka sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarım sevgiler...... opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 8 Mart 2010
  2. 8 Mart 2010
  3. galefir

galefir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    selam tebrik ederim,benimde kasıklarımda iğne batması gibi sancılar oluyor,genelde sol ama bazen sağda.bir de sol tarafımda içerden dışarıya basınç gibi bir his var,sanki orada plastik bir top varmış gibi.sizce hamile olabilirmiyim

4. 8 Mart 2010
  5. melike_ecesuu

melike_ecesuu Evli, Mutlu,Çocuklu <3 Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    198
    benimde sag kasıgım acayip agrıyo bazen sol tarafa geciyo şimdi agzıma su geliyo uykum geliyo idrarım sapsarı koyu yani gögüslerimde kasıgım gibi bi sag bi sol tarafı agrıyo anlamdım bennn

6. 8 Mart 2010
  7. SincapSurat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynısı banada oldu halada devam ediyor daha öncede olurdu ama reglim sökülünce ağrıda geçerdi ama şimdi devam edyor kasık ağrıları en önemli belirti ama her ayki ağrıdan ayırt edebiliyorsan bence hemen test yap o top gibi olan şeyde gelişen ama çatlayamayan yumurtada olabilir inşallah hamilesindir :Saruboceq:

8. 8 Mart 2010
  9. galefir

galefir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    aynı benimde idrar rengim epey bir zamandır koyu,göğüs ağrım var ama ucu değil.geneli ağrıyor sanki içnden damarlar çekiliyor gibi senin de öyle mi

10. 8 Mart 2010
  11. galefir

galefir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    evet herzamnkinden farklı hisler yumurtlama dönemim yeni bitti ama ben son adetimden beri böyle seyler hissediyorum.son adette miktar olarak da süre olarak da az oldu ama adet bitince test yaptım negatifti

12. 8 Mart 2010
  13. SincapSurat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oooo ben unutmuşum yazmayı anormal uykum geliyo hep içim geçiyo okadar değiştiki uyku düzenim bi anda ve benimde aynı bi sağ bi sol tarafım ağrıyo ama yatakta dönerken kalkarken sola kramp giriyor hep inşallah bebişin seninledir tatlım:Saruboceq:

14. 8 Mart 2010
  15. SincapSurat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya birazda psikolojik işki belirtileri gerçek veya psikolojik olarak birbirinden ayırmak ama şöyle diyim gerçekten hamileyseniz gün geçince artık sinyaller daha gerçekçi oluyor daha belirgin

16. 8 Mart 2010
  17. oozggee

oozggee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hayırlı uğurlu olsun. allah kucağına almayıda nasip etsin.
    peki eski 1 hamilelik testi yöntemi war bizim için bakarsan sewiniriz. doğrumu aceba diye.
    düz 1 yere sırt üstü uzanıyorsun we ayaklarını göbeğine topluyorsun. kasıklarında beze war mı diye bakabilirmisin?
    birde göbeğinn en alt kısmında bir boşluk war iyice aşada ama özel bölgene 4parmak kala olan yer hamile olmayanlarda baya içine giriyo. hafif bastırdında böyle sert we çökmüyosa hamilesin demekmiş. buda doğrumu? orası tam rahiminin bulunduğu yer. çok bastırma aman diim. gerçi bu 2. dedimi biraz bu işi bilenler anlıyor. mesela eskiden doktorlar böyle muayene ederlermiş. belki biz anlayamayız. annem gösterdi ben anladım biraz. hamile olmayanlarda bastırdında baya içeri giriyo elin. ama hamilede orası sertleşiyomuş.

18. 8 Mart 2010
  19. galefir

galefir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    adetime 9 gün kaldı ama ben bunları 6 haftadır falan yasıyorum.ya bir de saçma ama birşey merak ediyorum hamile olduğunuzda yumurtlama döneminizde yumurtlama belirtileri hissediliyor mu