(¯`¸·´¯)İşte Benim Kediciklerim(¯`·¸´¯)

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve mutahhara tarafından 28 Aralık 2007 başlatılmıştır.

28 Aralık 2007
    Konu Sahibi : mutahhara
  1. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bu büyük kedicikimin resimleri..ben kedilere pek isim vermeyi sevmem..ama zamanla lakaplari olusuyor ve lakaplarina duyarli oluyorlar :KK66:
    bu kedicikimin lakaplari: şişkom,annem,göbük :KK70: kendisi cok gevezedir..her lafa muhakkak cevap verir..cok edeplidir..tuvaletini yaparken gördüyseniz gün boyunca asla ortalarda görünmez..eger bi kabahat işlediyse ve ona bagirdiysaniz hayatta yüz vermez ve arkasini dönüp yatar :KK70:

2. 28 Aralık 2007
  3. mutahhara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
  4. 28 Aralık 2007
  5. mutahhara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    buda küçük kedimin resimleri..yani yavru olan :) gerçi annesiyle arasinda 7 ay var ama gerek muziplikleri gerek simarikligi gerek minikligiyle hala yavru :) cok cadidir..en büyük zaafi mutfaktir..hayatta kendi yemeginden baska bisi yemez..ama mutfaktaki herseye karsi cok meraklidir..insan olsa %100 ahci olurdu :) lakaplari: findik surat,küçüğüm,melahat :KK70:

6. 28 Aralık 2007
  7. mutahhara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
  8. 28 Aralık 2007
  9. mutahhara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bunlarda ana-kiz ortak resimleriiii :) cok özledim yaaaa..annemin evindeler suanda senağlama

10. 28 Aralık 2007
  11. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Maşallah:nazar:

Çok tatlılarsırnaşık şeyAllah uzun ömür versinsırnaşık şey:asigim:

Her lafıma cevap verir demişsiniz ya:eek:Bizim kedi sadece mama isteyince miyavlıyor daha doğrusu resmen meee liyor doğru düzgün miyavladığını görmedik aşı anı hariztatlicadiarzuBüyüyünce bizimkiside öyle olur musırnaşık şey

12. 28 Aralık 2007
  13. mutahhara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cok tesekkürlerrr..aminnnnn Rabbim hepsine uzun saglikli ömür versin inşaAllahh :KK66:

valla canim bunlarda insanlar gibi..huylari farkli farkli..anasi dedigim gibi kizimm derim miyav der..nasilsin derim miyav der..hep konuşur..bebekliginden beri..

kizida tam tersi 7 sene miyavladigini duymadik..anca işte tuvaleti gelince kapi kapaliysa kiyameti koparirdi..ama bu sene costu o da..acaip geveze oldu..herkes aslina dönermiş..anasina benzedi nihayet :KK70:

seninkide baslar yavas yavas :KK66: sen bolbol konuş onunla :KK66:

14. 29 Aralık 2007
  15. Mb@Fb

Mb@Fb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Maşşallah....:nazar:
    Allah nazardan korusun ikisinide....ne güzel beslemişsiniz öyle o anneyi yaaaa....yerimseniben
    bu normal halimi yoksa kısırlaştırdıktan sonramı böyle oldu...CADIARZU
    Benim kızımda birbuçuk yaşında hep böyle topaç gibi olsun istiyorum ama olmuyo maalesefki...:çok üzgünüm:zaten çokta seçici kuru mamadan başka pek bişey sevmiyo..bide ciğer ..
    Bu günlerde onu kısırlaştırma operasyonu yaptırıcam...ona üzülüyorum baya bi...:çok üzgünüm:
    İnşaalllah hayırlısıyla atlatırız...a.s
    Ben sizin şekerleri öperim...canlarım benim...Şeniz

16. 31 Aralık 2007
  17. mutahhara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    saolasin canim a.s.

kisirlaştirdik canim..7 aylik hamile kaldi..4 tane veledi oldu..3ü öldü..işte bi tanesini kaldi..sonra ikisinide kisirlaştirdik..köpegimizin veterineri tavsiye etmişti..bizimkiler hazirmamadan baska bisi yemiyorlar..ama büyük kedim cok yemekten kilo almiyor..hatta kucuk kedim cok daha fazla yer..o yatmaktan kilo aliyor..tam bir agir vasitadir :KK70: o koltuktan kalkar digerine yatar :KK70:

seninki icinde simdiden gecmis olsun canimmmmm :KK66:

saolasin canim a.s.

ama zayiflatmayi düsünmüyorum yaaaa..o boyle guzel :KK70: hem püsküütün bulutu var..anlasamazlar :p

saolasin canim..hayirli olsun toruncuklarrrrr a.s.

ayy valla artik kedilerde mart ayi olayi kalkti..heray mart saniyorlar :KK70: 3 ayda 1 doguruyor disiler ya..yazik valla..ev kedileri icin diil tabi..ama sokaktaki disi kedilere aciyorum valla ya..yilda 4 kere doguruyorlar resmen..gencliklerinin keyfini cikaramadan coluk cocuga karisiyorlar :KK70:

18. 5 Ocak 2008
  19. dita

dita PeriliKöşkünPİreliKedisi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Başlık yanlış olmuş sanırım.....kedi olduklarına eminmisin bunlar kedi degil yaaa resmen dana dana....tam ısırıp yemelikler valla....naniknanik

bayılıyorum böyle tombul kedilere...bazen sokakta görüyorum çöplerin içinde tombul tombul...ya diyorum sokaktaki kedilere bak bide benim evdekilere ben en iyi mamalarla besliyorum vitaminiymiş ek besiniymiş vs.vs. sokaktaki kedilerin yarısı kadar bile degiller...:eek:klava:

acaba benmi bi yerde yanlış yapıyorum çözemedim...:uhm: