(¯`¸·´¯)İşte Benim Kızım Çilek - Resim(¯`·¸´¯)

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve SHXIXNE tarafından 28 Nisan 2008 başlatılmıştır.

28 Nisan 2008
    Konu Sahibi : SHXIXNE
  1. SHXIXNE

SHXIXNE O Artık 3 Ü 1 Arada Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Buda benim kızım çilek 16 aralık 2007 doğumlu daha 4 aylık ama cok yaramaz hep benim yanımda olmak istiyor iş yerindeyken yanımdaki sandalyeye oturur artık o sandalye onun oldu kimse oturmaz ondan başka fıstıklı ballı cezeryeye bayılıor bütün caddenin maskotu oldu kendisine oyunuyacak birini yada bişey bulamadıysa kuyrugu ile oynuyor onun o halini görmeniz gerekior cok şeker :) Hıı arkadaşlar benim köpeğimin cinsine terier kaniş kırması diorlar sizce cinsi ne ?

2. 28 Nisan 2008
  3. iclo

iclo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay çok tatlı ya yerim ben onu,Allah sana çilekle uzun ve mutlu bir ömür versin canım.Bencede terier ve kaniş kırmasına benziyor ama bilmiyorum.

4. 28 Nisan 2008
  5. SHXIXNE

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim pc de kendi resimlerini görünce neler yaptıgına inanamazsın masanın üstüne cıkmaya çalısıyor :)

6. 28 Nisan 2008
  7. MENAR

MENAR Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    shine canım çok tatlı yaaa...:asigim::nazar:

ya bende istiyorumda annem izin vermiyo :KK70:

terier türü gibi geldi bana da.

bişey sorcam önceden bir köpeğin vardı da çilek onun yavrusu mu.
    yani cinsini bilmiyorum dedin diye soruyorum.fisfisfis
    nerden edindin?

birde dişi köpeğin avantajı ve dez avantajı nedir?

8. 28 Nisan 2008
  9. SHXIXNE

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Canım ben hep köpek isterdim annem istemediği için alamıyordum.Birgün işyerindeyken nişanlım yoldan geçen küçük bir köpek görmüş daha yeni doğmuş ve onu bana gösterdi tabi ben hemen ay alalım dedim aldık o aslında sokak köpegiydi cinnside öyle
    karnını doyurdum eve götürdüm yıkadım mis gibi oldu ertesi gün sabah mamasını koydum tabaga ve dışarıya koymustum yemegini yedi ve gitti gidiş o gidiş :) sonra cok üzüldüm ben işyerindeki komsumuz bana bizim evin arkasında bahceli bir ev var orada küçük köpekler var yeni doğmuş dedi sabaha kadar bizi uyutmuyorlar sahibide verecek birisini arıyor sen al en azından birisinin sesi azalır dedi hemen duyar duymaz nişanlımla gitiik ve aldık inan hepsi birbirinden güseldi bana kalsa hepsini alcaktım sonra en masum benimkiydi yuvadan bile cıkmadı bir tane daha var dedi annesinin yanında birde ona bak istersen dedi baktım ve çileğimi aldım kucagımda en uysal oydu .Aslında orada erkek köpekte vardı ama ben dişi istedim .Dişi nin zor yanı onlarda bizim gibi adet oluyorlarmış ama biraz büyünce senede bir kez ve hamile kalma ihtimali tabi çiftleşme döneminde cıkarmıyacagım dışarıya ben işte böyle

10. 28 Nisan 2008
  11. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy canım benim maşallah çok şeker Allah ayırmasın

12. 28 Nisan 2008
  13. busejik

busejik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canımm..cok seker ya masallah ..nasılda masum duruyo:)benimde kedim var oda benim kıymetlim..ama butun hayvanlar cok guzel..

14. 28 Nisan 2008
  15. Princess

Princess Guest

oy oy yerim ben bunu:)
    çok tatlıymış yaa................

16. 28 Nisan 2008
  17. trf

trf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok tatlı bir yavru sizinle uzun ve sağlıklı bir ömrü olur umarım :nazar:
    bence bir golden kırması bu yavru
    ayrıca şunu söylemek istiyorum balı seviyor demişsin sağlığı açısından çok sakıncalı şekerli bişeyler yemesi mesela kör olabilir
    ve son olarak kısırlaştırmak kızan dönemlerinde evde tutmaya çalışmaktan daha kesin bir çözüm olur die düşünüyorum çünkü kaçıp çiftleşebiliyorlar

18. 28 Nisan 2008
  19. SHXIXNE

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aaa ilk defa duydum allah korusun bundan sonra yedirmem .
    Kısırlaşmasındada kanser olma riski var demişlerdi bilmiyorum ki ne yapsam .
    Hıı bilen arkadaslar varsa tavuk yediriyorum ben cilege bi komsuda zararlı demişti sizce bi sakıncası varmı ?