Işte benim normal doğum hikayem

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve EU3 tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

mrh arkadaşlar biraz geç oldu ama sonunda bende doğum hikayemi yazabiliyorum.anlam veremediğim bir doğum oldu aslinda ben suyumun gelmesini beklerken bende ne su vardi ne bişey sadece lekelenmem oluyddu ve aralikli sancilanma bende su bekliyorum evde.neyse ben baştan anlatayim günlerde cuma ayin 16 si hafif bir lekelenmem oldu,tabi ben bir anlam veremedim,cumartesi,pazar ve pazartesi günleride aynen böyle devam etti,tabi bu arada 15 dk birde sancilarim oluyo ve çok kisa zamanda geri geçiyo böyle böyle tam 4 gün lekelenmem ve sancilarim oldu en sonunda ebe olan yengeme söyledim ve oda alttan bakmasi gerektiğini söyledi baktiğinda ise 2 cm açilmam olduğunu ve doğumu n başladiğini söyledi,neyse ben o geceyi sancilarla geçirdim,gece sancilarimda siklaşmişti ama sabaha kadar dayandim yengemle yanyana oturuyoruz bu arada hemen onu çağirdim sabah geldi ve yine alltan bakti açilmanin 6 cm olduğunu ve hastaneye gitmemiz gerektiğini söyledi sabah doğum çantamizida aldik ve hastanenin yolunu tuttuk arabada dk geçmiyodu sanki eşim bendende heycanliydi kolunda çanta bir gidişi vardi görmenizi isterdim.neyse hastaneye gelene kadar açiklik 7 cm oldu,hemen bana suni sanci verdiler 20 dk içinde 10cm oldu ve doğum odasina alindim,10 dk sonra kizimin saçlari görünmüştü 2 kere ikindim ve kizimin başi geldi,çok kolay bir doğum oldu aslindailk gördüğüm ani unutamiyorum hemen sancilarim yok olmuştu hiç aci çekmiyodum,dikişlerim atildi ve yatağimiza ğeçtik kizimla.hemen emmeye başladi minik yavrum.bu arada kizim 2,800 gr ve 50cm doğdu.şimdi ise kizim 25 günlük onunla hergün yeniden doğuyorum sanki allah herkese bu güzel duyguyu yaşatsin

2. 12 Eylül 2008
  3. gulshenidil

gulshenidil düş hekimi !!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    maşallah, barekallah hem sana hem yavruna.....rabbim bizede senin gibi doğumlar ihsan eylesin....bebeğin ve eşinle mutlu,güzel ömürler...tebrikler

4. 12 Eylül 2008
  5. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    tebrık ederım..
    analı babalı buyusun ınsallah yavrunuz.

6. 12 Eylül 2008
  7. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    ne güzel ya,allahim sizlere bagislasin o kücük melegi..

böyle kolay dogum hikayeleri beni cok motive ediyor.

8. 12 Eylül 2008
  9. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyyy canım benim allah analı babalı büyütsün inşallah, darısı başımıza inşallah bu kadar kolay bir doğumun......

10. 12 Eylül 2008
  11. pempe_panter

pempe_panter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Allah analı babalı büyütsün.Darısı tüm hamişlerin başına.Allah herkese böyle kolay doğum nasip etsin.

12. 12 Eylül 2008
  13. lilithu

lilithu küçük Prensim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    tebrikler...Umarım diğer hamile arkadaşlarımız da b,zim gibi kolay doğum yaparlar. Allah analı babalı büyütsün yavrunuzu

14. 12 Eylül 2008
  15. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah analı babalı buyutsun bir ömür boyu mutluluklar

16. 12 Eylül 2008
  17. ÇİLEK-79

ÇİLEK-79 Guest

tebrik ederim. bebişine analı babalı sağlıklı uzun bir ömür dilerim:Saruboceq::nazar:

18. 12 Eylül 2008
  19. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah analı babalı büyütsün