işte bizim öyküm'üz!!!

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve burningaura tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : burningaura
  1. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar tam olarak okuyamadım ama hepinize çok teşekkür ederim dualarınız için..
    hergünki gibi bir gündü;alışverişe gittik sanki malum oldu ben hasta bezi aldım..güle oynaya eve geldik eşimle..ders çalıştıgım sırada karnımda bişey hızla asagıya kaydı;bebek geliyor deyip alay ettik:)bende kızım ders çalışmam bitsin öyle gel falan diyorum!!neyse 1 saat geçti;eşim telefonla konuşurken bende komik bişy oldu güldüm ve o anda bişey aktıgını hissettim.kalktım hemen ve suyum gelmeye basladı(çok tuhaftı:)önce hafif telaşlandım hemen banyo yaptım..yarım olan eşyaları tamamladık;doktoru annemi ve tabiki sizi haberdar ettim:a015:
    hastane kısmına gelince ilk muayenem yapıldı(ben hastaneyi ayaga kaldırdım)açıklık 1 cmdi.gece hastanede kaldık.ebeler harikaydı sagolsunlar eşim dogumhanede kaldı yanımda:)4 cm olana kadar sancı çektim..o an dayanılmaz geliyor ama çok ta kötü degild!sabah 9 a kada rsancılarım oldu.doktorum muayene etti ve açıklık 4 cme çıktı epşduralim takıldı;ve en güzel anlar basladı..suni sancıyla alay ettim resmen:)açılmam 9 10 cm.ken dogumum gerçekleşti.3100 gr.50 cm tatlı bir kızım oldu:)tek üzüntüm hala sütüm yok ve ben çok acı çekiyorum...mama vermek zorunda kaldık.hergün aglıyorum..ne yapacagımı bilemiyorum.gögüslerimde tık yok.hafifte dikiş agrım var..neyse çok uzadı..sizi çok özledim..herkese hayırlı dogum:teytey::1hug:larrrr

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 11 Haziran 2008
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrik ederim canım :1hug:
    Allah analı babalı büyütsün

4. 11 Haziran 2008
  5. SENACE

SENACE Guest

TEBRİKLER SAĞLIKLA HUZURLA BÜYÜT BEBiŞİNİ... :nazar:

ÇOK PANİKSİZ BİR DOĞUM HİKAYEN OLMUŞ, SENİ OKUDUM RAHATLADIM a.s.

İNŞALLAH SÜTÜNDE GELİR, KOLAY GELSİN CANIM SANA...

6. 11 Haziran 2008
  7. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    Gülşahcım ..
    ÇON GUZEL BIR DOGUM OLMUŞŞ .. ARTIK EVDEKILERE HERGUN SENDEN BAHSETMEKTEN GINA GELMIŞTIII :)) EŞIME KOŞA KOŞAA GÜLŞAH DOGUMA GITMIŞŞ DEDIM O BILE ŞAŞIRMIŞTII
    CANIM BENIM INSANLAR NELER YAŞIYOR NE SANCILAR SENIN DOGUM HIKAYENI OKUYUNCA RAHATLADIM INANKI.. ALLAHIM ANALI BABALI BUYUTSUN BEBİŞİNİZİİ.. BENDE GELIYORUM YAKINDA MERAK ETME :)) KATILICAM ARANIZA..
    4 CM AÇIKLIKOLUNCAYA KADAR SUNI SANCIMI VERDILER ?YOKSA KENDILIGINDEN AÇILMASINIMI BEKLEDILER ..?

8. 11 Haziran 2008
  9. cemredeniz

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    bu Arada Eşini Ve Seni Tebrik Ederim Selamlar Hurmetler Enişteye :KK66:
    öykumuzude Kokla Annesiiii
    Ayy Minik Anneee :)

10. 11 Haziran 2008
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    allah analı babalı büyütsün ama resim de isteriiiiizzzz

12. 11 Haziran 2008
  13. semra84

semra84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayy okurken tüylerim diken diken oldu ne güzel bişey ya...))Allah analı babalı büyütsün canım bide ne diycem sütün gelmiyomuş ya ablamında öyle olmuştu emzirmeden önce sıcak suyla göğüslerini yıka ozman geliyor bidene derim.))

14. 11 Haziran 2008
  15. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah analı babalı buyutsun cnm...bende epıdural dusunuyorum..bazı yazılarda epıdural ilede sancı hissediliomuş yada ıkınmak zor oluyormuş ?cnm ayrıntılı yazarmısın ltf:KK43:ıkınmak zor oluyormu ? 4 cm ekadar çok sancı çekiliyormu ?kaç saat igne takılı kaldın ?

16. 11 Haziran 2008
  17. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar benim açılık az olunca 1 cm yani.sabaha kadar sakın çok yürüme dedi suyun azalır 4 cmi aşar epidural takamayız..bende dinlandim.sancı dedigim gibi o an dayanaılmaz gibi ama şimdi düşünüyorum çok degildi..suni sancı basta verilmedi..sabaha kadar dogal yolla bekledim..birkaç taktik denedim agrım geldiginde bir yere kollarınızı uzatıp hafif egilin rahatlarsınız..
    sabah 11 de ameliyathanedeydim..epiduralin ilk takılışında azcık canınız yanıyor ama herşeye deger..sonra koldan serumdan soguk bişey akıyor 40 dakikada bir dört doz epidural aldım..sancım nstde 100ken ben gülüyordum.genital bölgemi hiç hissetmedim.ama ıkın komutlarını iyi takip edip 8 ıkınmada dogurdum

18. 11 Haziran 2008
  19. cemredeniz

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    dıkışlerın ne durumda acıdımı atılırken ıyıleşmesı ıçın bırşey verdılermı ozel olarak..?