Işte gebe kalmak için tek yol :) mutlaka bakmalısınız

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve elixsir tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : elixsir
  1. elixsir

elixsir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    SOĞAN SUYU MÜTHİŞ HAMİLE BIRAKIYOR...

Zaman zaman geçmişte araştırdığım bir bitkiye tekrar tekrar geri döner, yeni elde ettiğim deneyimlerimin ışığında onu tekrar araştırmaya başlarım. Kuru soğanın rahim ve yumurtalıklar üzerinde nedenli etkili olabildiğini buldum. Onu, 2009 un bitkisi olarak tanıtmayı düşünüyordum ki, yaşlılığa bağlı eklem kireçlenmesini ortadan kaldırıcı bitkiyi buldum. Bu nedenle 2008 in son aylarında kuru soğanın bu potansiyel gücünü erken açıklamayı daha uygun buldum.

Kuru soğan, polykistik Over Sendromu (PCOS) yaşayan bayanların imdadına yetişen mükemmel bir destekleyici ve yardımcı tedavi imkânı sunmaktadır. Erken menopoza giren bayanların da imdadına yetişebilmektedir. Küçük ve orta çaplı miyomu olan bayanlar da kuru soğan küründen istifade edebilirler.

Polikistik over şikâyeti olanlar, büyük bir olasılıkla kürü uygulamaya başladıktan bir-iki gün sonra beyaz-sarı renkte bolca akıntı yaşamaya başlayabilirler. Uzun zamandan beri adet (regl) görmüyorlar ise, adet görmeye başlayabilmektedirler. Aynı şekilde menepoza yeni girmiş bayanlar da tekrar düzenli adet görmeye başlayabilmektedirler. Rahim duvarı incelmesi olan bayanların rahim duvarlarının kalınlaşmasında da etkilidir. O sanki, kadınların rahim ve yumurtalıkları için yaratılmış bir sebze…

Endometrioma (çikolata kisti), rahimin içini döşeyen zar tabakasının (endometrium) yumurtalıklarda bulunması ve her adet döneminde kanayarak kistik yapı oluşturmasına denir. Bu kistin içi, kahverengi kıvamlı sıvı ile doludur bu nedenle çikolata kisti de denir. Hastalar hekimlerine kısırlık, sancılı veya ağrılı adet görme, ilişki esnasında ağrı görme veya fazla miktarda adet görme şikâyeti ile başvururlar. Başlangıç evresinde olan endometrioma tedavisinde de oldukça güçlü bir yardımcı tedavi imkânı sunar.:CüvCüv:

(aynı konu yokturumarım:enbuyukkk:)

Son düzenleme: 30 Aralık 2009
  2. 30 Aralık 2009
  3. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    katılıyorum kesinlikle. bu ay soğan kürü yaptım. akşam üstü test yaptım silik 2.ci çizgiyi gördüm. adetim geçmişti tabi bi iki gün. ama ben emin olmak için sabah tekrar yapıcam .. henüz eşime bile bişe sölemedim ..

4. 30 Aralık 2009
  5. elixsir

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ayy hayırlı olsun cnm yengemde öle kaldı olmuyordu bebeği şimdi kızı var

6. 30 Aralık 2009
  7. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    ALLAH razı olsun çok sğl. ama ben hala sevinemiyorum içimde çığlıklar kouyo ama kimseye diyemiyorum çizgi silik olunca tam sevinemedim. ama olası bi gebelik olmasa ordaki çizgi neden belirsin diyorum. sabah tekrar denicem ve sonra doktora randevu alıcam kısmet olursa. ama rabbim min bu soğan kürü mucizesini herkez uygulamalı

8. 30 Aralık 2009
  9. elixsir

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hamilesin kesin ve kesin hayırlı olsun canım o silik dai olsa bebe oluyor ilerde odaha belirleşir :)

10. 30 Aralık 2009
  11. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    gerçekten mi :)) ya walla sayenizde yüzüm güldü inanın.. rabbim tüm isteyenlere nasip etin .. bana ve tüm isteyenlere eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah

12. 30 Aralık 2009
  13. elixsir

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    amin inş canım banada dua et emi ben nişanlıyım ama daha önce evlenmiştim ayrıldım hamileydim öle tek silik cıktı ama hamileydim düşük yatım o ayrı hayırlı olsun ama soğan suyu cok iyi adetede iyi geliyoŞeniz

14. 30 Aralık 2009
  15. karbeyaz.ocean

karbeyaz.ocean hedefler... hedefler... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hamile bırakıyormuş o kısmına şimdi bişey diyemem ama adet düzenleyici özelliği de varmış bu çok iyi.peki bunu nasıl uygulayabilirim? kürü evde kendimiz mi hazırlıyoruz yoksa aktarda hazır mı satılıyor? detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim.:)

16. 30 Aralık 2009
  17. elixsir

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım evde yapıyorsun spğan suyunu kaynatıp içiyorsun ama kırmızı soğan olmıcak ben bu ay öle adet gördüm içerek ama soğanı kabuğula kaynatıcaksın!

18. 30 Aralık 2009
  19. elixsir

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hamileliktede cok işe yarıyor bir çok tecrube duydum denemekte fayda var inşallah olur herkezz (isteyen)hamile kalır:Saruboceq: