İşte gerçek mucize, bulut83 hamile..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bulut83 tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : bulut83
  1. bulut83

bulut83 YaHalıkYabariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    KIZLAR ACISIYLA TATLISIYLA SİZLERLE GÜZEL GÜNLER GEÇİRDİK....HEP BENİM YANIMDA OLDUNUZ BENİM CANIM DOSTLARIM...İNŞALLAH SİZLERE DAHA SONRA HİKAYEMİ ANLATACAĞIM...RABBİMİN MUCİZESİ BU OLSA GEREK...BENİ TANIYAN ARKADAŞLAR BİLİR BEN 5 YILLIK EVLİYİM 3 BAŞARISIZ AŞILAMA VE 1 TÜP BEBEK GEÇİRDİM....VEEEEEEEE ARLIK ADETİMDE DOKTORA GİDİP 2. TÜP BEBEK İÇİN GİTMİŞTİK DOKTORUM BANA OCAK ADETİNDE GEL KISA PROTOKOLLE BAŞLAYALIM DİYORDU..BEM EN SON 19 ARALIKTA ADET GÖRMÜŞTÜM...ADET OLMAYI BEKLİYORDUM..TEDAVİYE BAŞLAMAK İÇİN ...1 HAFTAYA YAKIN ZAMANDIRDA ADETİM GECİKTİ...BU SABAH EVDEN ÇIKTIM ÜMİTSİZ BİR ŞEKİLDE KAN TESTİ VERDİM..VEEEEEEEEEEEEEE BETA HCG 1247 ÇIKTI İNANAMADIM HASTANEDE AĞLADIM GÖZ YAŞLARIMA HAKİM OLAMADIM...DİREK DOKTORUMN O DASINA GİDİP BEN HAMİLEYİM NE YAPMAM GEREK DEDİM GÖZ YAŞLARI İÇİNDE MUTLULUKTAN..HEMEN ULTRASONA ALDI..ÖNCE GEÇMİŞİ ANLATTIM..VEEEEEEE BANAULTRASONDA GÖZÜN AYDINNNNNNNNNNNNNNNNN
    HAMİLESİN DEDİ...NASIL MUTLU OLDUM HAYAT DURDU BENİM İÇİN....HİÇ AKLIMA GELMEZDİ BİRGÜN BUNLARI YAZACAĞIM ARKADAŞLAR....ONUN İÇİN RABBİMDEN HİÇBİRZAMAN ÜMİT KESİLMEZ ONA SIĞINALIM...BEBEĞİM ŞUAN 1 AYLIKMIŞ MAAŞALLAHHHHHHHHH RABBİM NAZARLARDAN SAKLASIN İNALLAH...SORUNSUZ 9 AY GEÇİRİP BEBEĞİME KAVUŞURUM..İSTEYEN HERKES CANLARIM...YAAAAAAAAAAAAA ARTIK BENDE ANNEYİM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUNNNNNNNNNNNNNNN......:KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

2. 25 Ocak 2010
  3. gullucan

gullucan Guest

Canım coooooooooooook gozun aydın benı bıle aglattın yaaa
    cok sevındım adına ınsaalh 9 ay sonra yavrunu kucagına alırsın
    bır sey sorabılmıyım bır problem varmıydı sızde yanı neden bukadar asılama ve tup yaptırdın canım sormamım sebebı acaba bıızmde olurmu dıye canım mutlulugunu rabbım bolmesın kalp atıslarınıda duydunmu canım

4. 25 Ocak 2010
  5. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

6. 25 Ocak 2010
  7. MUTLUYUM1111

MUTLUYUM1111 uğurum büyüyorrrrrrrrrr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim canım benim hikayemiz aynıııııııı

8. 25 Ocak 2010
  9. gullucan

gullucan Guest

Kız azra naber burlarda gezıon sen bakım hıhııhıhı

10. 25 Ocak 2010
  11. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bulut gerçekten mucize gibi Allah herşeye kadar o kadar ilaçlar iğneler acılar sızılar herşeyi yaşıyosun ama Rabbim kimine tedaviyi vesile kılıyor kimini de böyle sevindiriyor herşey O'nun elinde Allahım arkadaşımıza bunu yaşattığın içn sana şükürler olsun Allahım bizlerin de yüzünü güldür ne olur

12. 25 Ocak 2010
  13. ekin79

ekin79 Ya RAB Bizede Nasip Et Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Gözlerim doldu okurken.Rabbim sağlıklı kucağına almayıda nasip etsin..

14. 25 Ocak 2010
  15. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim cok ama cok sevindim....Rabbim ne mucizeler gösteriyor gülüm...

16. 25 Ocak 2010
  17. gullucan

gullucan Guest

Mutluyum sende mı oyle hamıle kalanlardansın yaaa ayy acaba problemızı ogrenebılırmıyım bızde olurmuyuz dıye soruyorum canım allah evlatlarınızı ve evlatlarımızı kucagııza almayı nasıp etsın

18. 25 Ocak 2010
  19. gullucan

gullucan Guest

merera sen sonucu aldınmı canım senıde merak edıyorum ben